Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Sdílejte - soutěžte a vyhrajte SUPER pobyt v naší Pohádce !!!

Ve spolupráci s Feedo.cz a kosmetikou SEBAMED máte možnst právě Vy vyhrát pobyt v krásném penzionu Chalupa Pohádka a nebo balíček kosmetiky Baby Sebamed. Více informací o soutěži naleznte na www.feedo.cz

Pošlete nám fotografii na téma: Jak si užíváme sluníčko.

Podrobná pravidla soutěže: www.feedo.cz/soutez/soutez-s-kosmetikou-sebamed


Zvětšit

SOUTĚŽTE s BABY FRIENDLY a vlastně tak trochu i s naší POHÁDKOU 

Poštěte fotografii z Vaší návštěvy u nás v Pohádce a vyhrajte !!! Se ZLATOU Pohádkou Vás čeká určitě nějaká pěkná odměna. A nezapomeňte se nám pochubit jak se svojí fotografií, tak i s výhrou.  Držíme pěsti !

 

Zvětšit

Zapojili jsme se do projektu Česko dětem

Ideální TIP na prázdninové putování. Na vybraných místech (i u nás v Pohádce) si zakup ručně malovanou mapu (60,- Kč) a poznávej Česko. Navštívíš krásná a zajímavá místa, zažiješ soustu zábavy a ještě budeš soutěžit o úžasné ceny. Soutěžíme od 1.7.-1.11.2014. 

Instrukce hry: (všechny informace a pravidla najdeš ve své mapě + bezva hru)

1. navštívit místa označená  logem pečetě  2. během návštěvy popros obsluhu daného místa o pěčeť 3. tyto pečeti můžeš do mapy sbírat až do 1.11.2014 4. pokud se ti podaří nasbírat min. tři pečeti, pošli  mapu i s tvým jménem na adresu : Malované Mapy.s.r.o.,Sokolská 416, 76001 Zlín. 5.Každý účastník bude odměněn krásnou malovanou mapou některého českého regionu s novými tipy na výlet a tvoje mapa ti bude vrácena zpět... ALE!  tři z vás vyhrají úplně skvělé a úžasné ceny v hlavním slosování, které se uskuteční 5.12.2014 v prostorách CBS Malované Mapy.......... Najdeš i naši Pohádku?


Zvětšit

Soutěžte o pohádkové tričko 

A jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí být, nebo se stát fanouškem naší stránky na facebooku a nasdílet tuto soutěž na Vaši zeď a je hotovo. 30. dubna jednoho z Vás vylosujeme. Přejeme Vám štěstíčko při losování :-)


Pohádková soutěž pro malé spisovate zná vítěze

Vymyslet zajimavý pohádkový příběh a ještě ho doplnit pěknou kresbou se možná může zdát jednoduché. Ale kdo nezkusil, jen těžko může posoudit. Ve spolupráci s redakcí Žďárského deníku jsme na konci loňského roku opět připravili naši oblíbenou soutěž " Za pohádku do Pohádky". Odbrželi jsme stovky pohádkových příběhů od jednotlivých dětí, žáků škol, nebo třeba rodinných týmů. Porota vybrala ten nejhezčí příběh a víkendový pobyt v našem penzionu pro čtyři osoby vyhrál ADAM FILIP z Rovečného. Jeho příběh o Vodníkově nevěstě oslovil porotu nejvíce. Pěknou odměnu za druhé místo získala JOLANA HALAČKOVÁ ze ZŠ Mostiště. Za zaslanou pohádku - Domeček a kamarádi si vysoutěžila a od nás získala ložní povlečení Matějovský s dětským motivem. EVA MOTÁČKOVÁ také ze ZŠ Mostiště se se svým příspěvkem - Nečekaná výprava umístila na třetím místě. Za odměnu se bude těšit z oblíbené figurky Igráčka.

Všem malým spisovatelům GRATULUJEME a budeme se těšit třeba na další soutěže, které pro Vás rádi připravíme

                           

Adam Filip - výherce 1.místaAdam Filip - výherce 1.místaAdam Filip - výherce 1.místaAdam Filip - výherce 1.místaJolana Halačková - 2. místo
Eva Motáčková - 3.místoZvětšitZvětšitSoutěž

Za nákup vlčených ubrousků LINTEO BYBY SENSITIVE - noviny od firmy LINTEO můžete získat víkendový pobyt v našem penzionu Chalupa Pohádka. Více o soutěži a jejich pravidlech se dozvíte na : www.linteo.cz, http://www.linteo.cz/melitrade/vanocni-soutez-se-znackou-linteo--napiste-nam-vas-pribeh.htm, nebo v listopadovém čísle časopisu BETYNKA 


Zvětšit

"Pohádky do Pohádky "   

Milé děti,
připravili jsme pro Vás soutěž „ Pohádky do Pohádky“. Každý, ať je malý nebo velký, má svět pohádek velmi rád. Je to zvláštní svět fantazie, kde láska a dobro zvítězí nad zlobou a nenávistí, kde zvířátka, kytičky, stoje, nebo třeba i vítr mohou mluvit lidskou řečí a mít lidské vlastnosti.
Soutěž probíhala  od  21.7.2010 do 31.12.2010.
Nejšikovnější malí spisovatelé obdrželi: 

 1. místo :  dětské ložní povlečení Pat a Mat  od e-shopu  http://www.avilin.cz

                  "pohádkový  diplom", pexeso Chalupa Pohádka                  

 2. místo :  tričko Chalupa Pohádka, "pohádkový diplom" , pexeso Chalupa

                   Pohádka a další drobné dárečky

 3. místo :  puzzle Chalupa Pohádka, "pohádkový diplom" a další drobné dárečky.                 

Vyhlášení výsledku soutěže  "Pohádky do Pohádky" :

1. místo :  O princezně Kuličce - autor : Karolína Formánková

2. místo :  O Vendulce a Vitouškovi - autor : Alžběta Vítková

3. místo :  Proč se sloni bojí myší - autor : Lucie Sitterová

Děkujeme všem zúčastněným soutěžícím a výhercům srdečně gratulujeme.

Zde jsou vítězné pohádky :

 

                            

 

O princezně KuličceO princezně KuličceO Vendulce a VitouškoviO Vendulce a VitouškoviZvětšitZvětšit