Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Pohádková škola v přírodě 

Bydlet přímo v Pohádce v Nebi, Pekle, nebo v Ráji ? Být obklopeni pohádkovou přírodou Vysočiny a zažívat pohádková dobrodružství se svými kamarády?  Potkat se s vodníkem Toníkem, Peciválem, čarodějnicí Evelínou a také s broučky Janinkou a Jindříškem ? Být alespoň na malou chvíli malým Šmoulou a Šmoulinkou ? Setkat se s Bílou paní Luciandou, nebo třeba zažít pravé pirátské dobrodružství. A co teprve ochutnat veselé lívanečky a vynikající polévku princezny Nudličky ? A nebo - parádně si pohrát na hřišti se skluzavkou a hrát si se spoustou hraček a k tomu ještě vyřádit se v kuličkách v krásné a veliké dětské herně? Vidět spoustu zvířátek ? Tak přesně to a vlastně mnohem, mnohem víc, je schováno v naší nabídce pro všechny děti MŠ,1.st ZŠ a jejich paní učitelky v rámci pohádkové školy v přírodě v zimě i v létě. Již dlohohodbě patří Vysočina k nejekologičštějším oblastem v Evropě a právě proto, pokud nám počasí dovolí, snažíme se nejvíce využívat pobytu v přírodě. Všechny animační programy jsou koncipované pro venkovní pobyt dětí. V případě nepříznivého počasí je připravena i alternativa využití krásné dětské herny našeho penzionu. 

A jak taková nabídka vypadá ? : 1. stupeň  ZŠ 590,- Kč / dítě / noc    Na 10 dětí 1 osoba doprovodu ZDARMA 

                                                          MŠ 590,- Kč / dítě / noc    Na 10 dětí 1 osoba doprovodu ZDARMA 

Co je v ceně zahrnuto ?   * ubytování se stravováním - plná penze (kvalitní domácí strava, vaříme i pro celiaky)

                                          * zajištění pitného režimu po celý den

                                          * rekreační poplatek obci

                                          * 2 x SUPER animační program pro děti-včetně zapůjčení kostýmů, výtvarného materiálu 

                                          * pohádkové ložní povlečení pro Vaše děti

                                          * odměny, diplomy, medaile a malé dárky pro děti 

                                          * pohádková kniha vzpomínek 

V ceně není zahrnnuto úrazové pojištění 

Nabídka platí v období od 1.9.-30.11. a  1.1. - 22.6.

Nenabízíme Vám pouze ubytování a stravu pro Vás a Vaše děti, ale především dětem chceme společně s Vámi nabídnout krásné a nevšední zážitky, které si odvezou z naší Pohádky. 

Jsme jiní - jsme POHÁDKA !!!

Bližší informace a objednávky na tel. 731 468 828, nebo na e-mail: info@chalupapohadka.cz

VAŠE REFERENCE :

Jménem MŠ Sentice bychom chtěli velice poděkovat celému kolektivu Pohádky za výborný servis, přepychový animační program a obecně přístup k dětem. Naše děti byly nadšené! Autentičnost pirátské výpravy měla obrovský úspěch, děti se zájmem a nadšením hltaly celý program, s radostí se zúčastnily všech soutěží a her, kterými je prováděly pohádkové bytosti, plnily pirátské úkoly, hledaly poklady, absolvovaly stezku odvahy, seznámily se se zvířátky z vedlejší hostatku. S chutí jedly výborné jídlo s pirátskou tematikou a dokonce si přidávaly i ti, kteří nejsou velcí jedlíci.

Vidět ta rozzářená dětská očička, spokojený úsměv a nefalšovanou dětskou radost bylo k nezaplacení. Všichni odjížděli plní kouzelných zážitků a radostných vzpomínek. Dětem se nechtělo vracet domů, chtěly v Pohádce ještě zůstat a už v autobuse hrdě hlásily, že příště pojedou zas, jak to bylo super. 

Vše bylo na jedničku s hvězdičkou připraveno, za nás doporučujeme všemi deseti a už se všichni těšíme na další rok! Fantastický zážitek! Prostě jako v pohádce. Děkujeme za vše!

 

 

 

 


 

Jednodenní výlet  :     * POHÁDKOVÉ ŠMOULOVÁNÍ  

                              * PIRÁTSKÁ VÝPRAVA ZA POKLADEM

                              * LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

                              * DOBRODRUŽSTVÍ VODNÍKA TONÍKA A PENTLIČKY

Kdo by nechtěl alespoň na jeden den do pohádky. Vybrat si můžete hned ze čtyř animačních programů, teré jsou v naší nabídce. POHÁDKOVÉ ŠMOULOVÁNÍ - PIRÁTSKÁ VÝPRAVA ZA POKLADEM - LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ - DOBRODRUŽSTVÍ VODNÍKA TONÍKA A PENTLIČKY. Podle Vámi vybraného tématu, je pak připraven cca 1,5 hod.animační program pro děti. Výpravné kostýmy pro děti, krásné kulisy a dekorace, soutěže, diplomy a mnohé další. To vše čeká na děti v naší Pohádce. V případě zájmu, je možné připravit dětem svačinku, nebo oběd. Jako památku na výlet do Pohádky Vám na přání zhotovíme " Knížku plnou vzpomínek".

Cena :  * 150,- Kč / dítě (pedagogický doprovod zdarma)

V ceně programu je zahrnuto :

                          * Animační program dle zvolené nabídky - programový blok plný soutěží

                               * Zapůjčení kostýmů a rekvizit

                               * Diplom 

                               * Pitný režim pro děti

Nabídka platí pro období od 2.5. - 22.6.(po-pá) 

Rezerace termínů a objednávky na tel. 731 468 828, 731 468 947, e-mail : info@chalupapohadka.cz.

Veškeré dotazy a Vám rádi zodpovíme. Jsme jiní - jsme Pohádka

Pár nejdůležitějších otázek a odpovědí :

1. Jak je to se zajištěním dopravy ?  -  Dopravu si zajišťujete sami

2. Co v případě nepříznivého počasí ? - Program má svoji verzi i pro špatné počasí, bude probíhat v naší dětské herně

3. Jak je to s platbou výletu? - Platba probíhá až v den příjezdu a podle skutečného počtu dětí

4. Hradí se nějaká záloha ? - Ne, celou platbu uhradíte při Vašem příjezdu

5. Je možnost zajištění obědů ? - Ano, cena : 85,- Kč / dětská porce, 150,- Kč / dospělá porce - polévka + hlavní jídlo

6. Mají možnost si děti něco koupit ? - Ano,děti mají možnost si zakoupit suvenýry, pohledy a upomínkové předměty

7. Kdo zodpovídá za děti ? -  Dle platné legislativy za děti zodpovídá pedagogický dozor

...máte ještě další otázky ?  - neváhejte se zeptat, rádi Vám je zodpovíme

 

Věřte, že nám, stejně jako Vám, jde o jediné. Nabídnout dětem prima zážitky, díky kterým, budou na svá "školská léta" rádi vzpomínat :-)


Pohádkové šmoulování

Pohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové Šmoulování - Penzion Chalupa PohádkaPirátská výprava za pokladem

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitDobrodružství vodníka Toníka a jeho Pentličky

Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaZvětšit
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa Pohádka
Dobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaDobrodružství vodníka Toníka jeho Pentličky - Penzion Chalupa PohádkaPohádkové šmoulování

Děti se na šmoulování do Pohádky opravdu těšilyPřivítání s princeznou NudličkouCelá šmoulí parta... a další šmoulí partaJedna společná fotka s Gargamelemfandíme kamarádůmŠmlouvé jsou šikovní i jako rybářiA tančit jak krásně umíŠmloulí tanečekTanec je radosthra s padákemSbíráme šmorůvky na šmorůvkový koláčPosbírali jsme koš plný šmorůvekZávody želvičekŠmoulí partaZávody v pytlíchJak přebrodit suchou nohou šmoulí řekuSkáčeme po kamenechVítězství nad GargamelemGargamel a ŠmoulíciŠmloulí muffinka - dobrá svačinkačas na svačinku - šmoulí muffinkučas na svačinku - šmoulí muffinkuNa hřišti je prima zábavaHra a zábava je v Pohádce na každém rohuVše se musí pořádně prozkoumatDárky na památku od princezny NudličkyDárky na památku od princezny NudličkyPohádková škola v přírodě

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitPirátská výprava za pokladem

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitPirátská výprava za pokladem

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitObrázky a dopisy od dětí do Pohádky doletí

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit