Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Na svoji dovolenou si s sebou nemusíte vozit žádné barely s kojeneckou vodou. Voda, kterou zde máme splňuje parametry vhodné pro kojence.

Pro naše nejmenší máme k dispozici:

 • 5  ks jídelních  židliček
 • 6  ks dětských postýlek
 • 1 ks dětská chůvička - zapůjčení 70,- Kč/den
 • přebalovací pult + dětská vanička
 • odrážedla
 • krásná velká dětská herna
 • rehabilitační kuličkový bazén
 • hrací deka pro miminka
 • dětské chodítka
 • hračky na písek (máme jich opravdu hodně)
 • hračky pro hraní doma
 • nočníčky (v každém apartmánu)
 • stupínky k umyvadlům (v každém apartmánu)

Dětské postýlky

Pro mininka máme k dispozici 6 kusů dětských postýlek. (4 dřevěné + 2 cestovní). I v cestovních postýlkách je matrace ! Krásné, pohádkové a voňavé ložní povlečení je pro naše nejmeší klienty připraveno ZDARMA. Svůj požadavek na dětskou postýlku uveďte v poznámce Vaší objednávky pobytu. Dětské postýlky jsou určeny dětem do 2 let.

Dětská postýlka + krásné a voňavé ložní povlečení pro vaše miminkoDětská postýlka + krásné a voňavé ložní povlečení pro vaše miminkoDětská postýlka + krásné a voňavé ložní povlečení pro vaše miminkoDětská postýlka + krásné a voňavé ložní povlečení pro vaše miminkoJako v opravdové pohádce, kde se plní i ta nejtajnější přání, tak i u nás se snažíme pro Vaše děti připravit něco navíc, něco vyjímečného za co nemusíte připlácet ani korunu.

Pokud nám do Vaší objednávky napíšete kolik k nám přijede chlapečků a kolik holčiček, nachystáme pro ně ložní povlečení s pohádkovými motivy. 

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitStravování dětí

Nabízíme klasickou českou kvalitní domácí kuchyni. Veškeré pokrmy jsou připravovány z kvalitních domácích surovin a s ohledem na naše malé strávníky jsou jídla méně solená a kořeněná. Každý den připravujeme jednotné menu, sestavené podle Vašich nejčastějších přání a požadavků. Největší mňamkou dětí jsou pohádkové radostníčky a wafličky - zvířátka. O letních prázdninách dětem vaří samé pohádkové postavičky, takže se mohou těšit třeba na bramboračku dráčka Mráčka, nebo na výbornou polévku princezny Nudličky. Maminky jsou mnohdy překvapeny, jak jejich dítě krásně jí a my zase máme velkou radost, že dětem u nás v Pohádce chutná ! Pro malé děti jsou k dispozici jídelní židličky.


Hygiena

V každém apartmánu jsou k dispozici dětské nočníky a stupínky k umyvadlům. Pro miminka je připraven přebalovací pult s vaničkou.

ZvětšitZvětšitBezpečnost dětí

V našem penzionu na bezpečnost Vašich dětí myslíme především. Proto u nás najdete široký sortiment bezpečnostních prvků, jako jsou zábrany ke schodištím, dětské stupínky, záslepky zásuek, bezpečnostní protiskluzové pásy na schodištích, dětké chůvičky a pod...Každoročně probíhá revize a certifikace dětského hřiště a herních prvků, které odpovídají nejnovějším evropským normám. Hlavní péče, zodpovědnost a starost o bezpečí Vašich dětí, ale stále zůstává na Vás - rodičích. My se budeme maximálně snažit, aby náš penzion byl bezpečným místem pro děti.

Chůvičky - možnost zapůjčení na recepci. Cena : 70,- Kč / noc

bezpečnostní pásy na schodechbezpečnostní pásy na schodechZábrana ke schodišti ap. NebeZábrana ke schodišti ap. RájZábrana ke schodišti ap. PohádkaPro hru a zábavu

Co bychom to byly za Pohádku, kdyby u nás nebylo veselo, dostatek zábavy a hraček. Nečekejte však žádné počítačové hry, dotykové tablety apod. Naší snahou je pravý opak. Chceme, aby si děti uměly hrát se svojí hračkou, aby se dovedly zabavit při hře s kamarády. A co teprve hra s tátou a mámou. Tak obyčejné situace, však zase tak obyčejné nebývají. Pokud počasí dovolí, využíváme tu nejrásnější hernu, kterou je příroda. Na oploceném pozemku mají děti velké dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami. Spoustu hraček na písek, odrážedla, míče, nebo třeba ruské kuželky. Pohádkově se u nás děti mají i když zrovna počasí nepřeje. Nová krásná dětská herna je naší "pohádkovu chloubou". Nejenom, že ji pro děti úžasně vymalovaly barvičkové víly, ale také tu pro ně nechaly pořádnou hromadu hraček. Ale přece jenom. Nejvíce se děti vyřádí v molitanovém kuličkovém bazénu se skluzavkou. Ten děti prostě milují ! Stejně tak jako karneval, šmoulování, hru na malíře, nebo třeba cestu za pirátským pokladem. To je jenom malý výčet z naší nabídky animačních programů, které pro děti celoročně v penzionu připravujeme. I tady naší snahou zůstává, zapojení celé rodiny do jednotlivých programů. Dětem udělají za jejich snahu a soutěživost radost získané diplomy, medaile, nebo nějaká sladkost. A nám dospělým ? Co třeba pohled do rozzářených očí našich dětí.... tak o tomhle je naše pohádka :-)

Dětská herna Penzion Chalupa PohádkaDětská herna Penzion Chalupa PohádkaDětská herna Penzion Chalupa PohádkaDětská herna Penzion Chalupa PohádkaDětská herna Penzion Chalupa PohádkaDětská herna Penzion Chalupa PohádkaDětská herna Penzion Chalupa PohádkaDětská herna Penzion Chalupa Pohádka