Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Rodinná letní dovolená 2018 s programem pro děti 

I v letošním roce jsme pro rodiny s dětmi připravili nabídku prima pohodové letní dovolené, kterou si v Pohádce užijí opravdu všichni. Přijměte naše pozvání na prázdninové pobyty na Vysočině. Pečlivě jsme připravili animační programy pro letošní sezonu. Snažili jsme se organizování dětských aktivit zaměřit tak, aby odpovídaly všem věkovým kategoriím dětí. Ponechali jsme programy, o které máte největší zájem, ale rovněž jsme připravili NOVINKY, pro klienty, kteří k nám jezdí každoročně. Pokud nám počasí dovolí budeme venku. Je škoda nevyužít krásných letních dnů na čerstvém vzduchu. Myslíme si, že příroda je ta nejlepší herna. Chýše čarodějnice Evelíny se spoustou venkovních hraček, odrážedla, skluzavka, houpačky, ruské kuželky i velké pískoviště. To vše na děti čeká na oploceném travnatém pozemku přímo u penzionu. K létu patří hlavně sluníčko a koupání. Sluníčko Vám slíbit nemůžeme, ale zahradní bazén ANO. Pokud by přece jenom počasí zlobilo, využijeme prostory krásné velké dětské herny. Rodiče mohou využít nabídky wellness služeb - vířivá vana, sauna, masáže. Abyste si mohli chvíle ralaxace opravdu vychutnat zajistíme hlídání Vašich dětí. 

A co Vás letos při týdenním prázdninovém pobytu v Pohádce čeká ?

* mimo všech standardně nabízených služeb na vás čeká :

* bohatá nabídka animačních programů - 2 anim. programy jsou zahrnuty v ceně pobytu - Úkoly vodníka Toníka a Pohádkové šmoulování (další programy z naší nabídky anim. programů lze kdykoli během Vašeho pobytu dokoupit)

* pro sladké sny na děti čeká pohádkové ložní povlečení 

* všechny animační programy a soutěže budou oceněny a děti se mohou těšit na pěkné a netradiční odměny 

* stravování s převapením - žádná obyčejná jídla, ale pohádková a s překvapením .... těšte se!

NEVÁHEJTE A VČAS SI REZERVUJTE SVOJI LETNÍ PRÁZDNINOVOU DOVOLENOU V POHÁDCE !

 


NAŠE PRÁZDNINOVÁ NABÍDKA ANIMAČNÍCH PROGRAMU


prázdninové dobrodružství

Úkoly vodníka Toníka

Vodník Tonda už má všecho připraveno a nachystáno a netrpělivě čeká až dětem skončí škola i školka a budou letní prázdniny. Na každý den si pro děti připravil různé soutěže, hádanky, kvízy a úkoly. A nebudou to ledajaké úkoly. Všechny budou pěkně po vodnicku. Má také jedno velké FAZOLKOVÉ překvapení ! Kapřík BUBLA ještě musí domalovat medaile a diplomy. Ty čekají jen na ty nejšikovnější a nejbystřejší děti. Už teď Vám můžeme prozradit, že s Tondou a Bublou Vás čeká to pravé prázdninové dobrodružství. Tento animační program je zahrnut v ceně týdenního prázdninového pobytu.

 


Šmoulování v Pohádce

 

Pohádkové Šmoulování

Jako každý rok, tak i letos se v naší Pohádce rozroste šmoulí vesnice a v ní se budou dít samé šmoulí věci. Tento animanční program již pořádáme několikátým rokem a patří stále mezi ty nejžádanější. Budeme soutěžit v různých sportovních disciplínách, sbírat šmorůvky na šmorůvkový koláč, dovádět se šmoulopadákem a prokazovat svoje znalosti ve šmoulí škole. Jejich snažení bude určitě pozorně sledovat darebný čaroděj, který má na šikovné malé modré tvorečky zálusk. Ale to má velkou smůlu, protože parta modrých kamarádů se jen tak nedá! Za jejich snažení na ně čekají odměny a šmoulí DIPLOM. Tento animační program je zahrnut v ceně týdenního prázdninového pobytu. Animačního programu se mohou zúčastnit i neubytovaní hosté. Cena : 150,- Kč / dítě. V ceně je zahrnuto zapůjčení kostýmů a rekvizit. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutná rezervace na tel.: 731 468 828, 731 468 947


Piráti Penzion Chalupa Pohádka

Pirátské dobrodružství

Pirátská flotila s nejdrsnější pirátskou partou zcela ovládne nejedno dění v Pohádce. Pod vedením kapitána, budeme plnit nejrůznějších pirátské úkoly a uvidíme, jak moc jsou piráti šikovní, odvážní a hbití. Najít poklad, osedlat si stádo divokých mořských koníků, zahnat hejno chobotniček, předvést přesnou trefu, vylovit poklad, nebo najít odvahu a vlézt žralokovi přímo do jeho tlamy.To je jen malý výčet, toho, co budou muset piráti při své cestě za pokladem zvládnout. Animačního programu se mohou zúčastnit i neubytovaní hosté. Cena : 150,- Kč / dítě.V ceně je zahrnuto zapůjčení kostýmů a rekvizit. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutná rezervace na tel.: 731 468 828, 731 468 947. 

 

Zvětšit

Vodník Toník a jeho Pentlička

Vodník Toník si se svojí vodnickou slečnou Pentličkou  připravili pro děti program pěkně po vodnicku. Pomůžete jem uhlídat právě narozené maličké žabky v tůňce? Animačního programu se mohou zúčastnit i neubytovaní hosté. Cena : 150,- Kč / dítě. V ceně je zahrnuto zapůjčení kostýmů a rekvizit. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutná rezervace na tel.: 731 468 828, 731 468 947. 

 

Příběh Ledového království

Příběh ledového království

Úžasný příběh, krásné kostýmy a zámek z ledového království čekají na kluky a holky, kteří si zvolí právě tento program. Animačního programu se mohou zúčastnit i neubytovaní hosté. Cena : 150,- Kč / dítě. V ceně je zahrnuto zapůjčení kostýmů a rekvizit. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutná rezervace na tel.: 731 468 828, 731 468 947. 

 

Razítka

Tvořivá dílnička s papouškem Oliverem 

V pohádkové dílničce budeme s papouškem Oliverem kouzlit s razítky. Větší děti si vyrobí třeba prázdninový deník. Menší děti si natisknou svoji pohádku.S razítky mohou pracovat i ty nejmenší děti. Některé z nich se s touto technikou seznámí úplně poprvé. Samotná razítka by byla smutá a tak je krásně vybarvíme. Použijeme pastelky, fixy, ale všechny děti se vždycky nejvíce těší na kouzelné štětce. K těm není potřeba vůbec  žádný kalíšek s vodou na namáčení. Nevěříte? Tak se přijeďte přesvědčit. Pohádkové kouzelné štětce opravdu existují. Na malé výtvarníky čeká diplom. Všechny výrobky si děti odnášejí domů na památku. Animačního programu se mohou zúčastnit i neubytovaní hosté. Cena : 150,- Kč / dítě. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutná rezervace na tel.: 731 468 828, 731 468 947. V ceně programu je zahrnut výtvarný materiál. 


Karneval

Karneval

Na děti i dospělé čeká dvouhodinový animační blok plný závbavy, soutěží, her a veselých písniček. Pak už si jen stačí vybrat z naší pohádkové půjčovně kostýmů ten nejkrásnější kostým. Na karnevale se nenudí opravdu vůbec nikdo. Na všechny děti čeká sladká odměna a diplom. Animačního programu se mohou zúčastnit i neubytovaní hosté. Cena : 150,- Kč / dítě.V ceně je zahrnuto zapůjčení kostýmů a rekvizit. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutná rezervace na tel.: 731 468 828, 731 468 947. 


Zvětšit

Skákací hrad se Sněhurkou

Pro všechny dětičky, co jim skáčkou nožičky si Sněhurka na letní prázdninové dovádění připravila skvělou skákací zábavu v pravém hradu. Cena : 150,- Kč / dítě. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutná rezervace na tel.: 731 468 828, 731 468 947.