Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Než přijde MIKULÁŠ - sobota 28.11.2015 v 15.00 hod.

Pro víkendový pobyt od 27.11.-29.11.2015 je pro děti připraveno předvánoční tvoření v pohádkové dílničce. Začátek programu je v pondělí 16.11.2015 v 15.00 hod. Neubytovaní hosté se mohou hlásit na tel. 731 468 828. Cena programu 150,- Kč / dítě. Těšíme se na Vás


Stiling session

Stiling session - zadáno pro maminky

Inspirativní, příjemný, plný módy a cenných rad profesionála. Tak právě takový byl první listopadový sobotní večer v Pohádce. Svoji stylistickou práci nám představila paní Lenka Kántorová. Nad dokonale padnoucími modely a výslednou vizáží zaplesalo nejedno srdéčko žen a dívek. Více zde.


Zvětšit

Tentokrát něco pro maminky

Milé dámy, 
přijměte naše pozvání na sobotní večer 7. listopadu od 20.00 hod. do Penzionu Chalupa Pohádka. Příjemné, dámské posezení u kávy, vínečka s malou modní přehlídkou a možnosti zakoupení kolekce.   
Těšíme se na milé a přátelské posezení s Vámi 


Pohádkové snídaně pro děti

Veselejší snídaně v Pohádce

Aby dětem u nás ještě více chutnalo, máme pro ně připravena mnohá " nejen" snídanaňová překvapení. 


vánoční dílna

27.11.-29.11.2015 - Než přijde Mikuláš, Čert a Andílek - A už je tady! První adventní víkend. Vánoční čas už začíná vonět všude kolem. Ale nejdříve ještě přece musí přijít Mikuláš, Čertíci a Andílek. Musí prověřit, jak moc jsme byli hodní, nebo jestli jsme přece jenom během roku trochu nezlobili. Ale my v Pohádce víme, že je dobré se na příchod Čertů raději připravit. Čerti totiž odpustí i nějaké to zlobeníčko, když uslyší pěknou písničku, hezkou básničku, nebo uvidí, jak jsme šikovní. A to je přesně náš případ. Jsme šikovní a naučíme se básničky a písničky! V naší vánoční dílničce si vyrobíme nádherné Čertíky, Mikuláše, Andílky, nebo třeba sněhuláky. Pak už jen stačí je Mikulášovi a jeho družině ukázat a trocha toho zlobeníčka bude smazána, co říkáte !!!


Zvětšit

Podzimní krása na Vysočině

Podzimní příroda je nádherná. Čaruje svojí neuvěřitelnou paletou barev a připomíná kouzelnou pohádku. Přijeďte si užít a vychutnat barevnou krásu podzimu do PENZIONU CHALUPA POHÁDKA. Dopřejte si dny odpočinku relaxace a pohody. Pro zábavu Vašich dětí jsme připravili pestrou paletu animačních programů.


Zvětšit

PRO MALÉ MILOVNÍKY KONÍ
Tato zpráva udělá určitě radost všem malým koňákům. Během vaší dovolené můžete dětem dopřát další z krásných zážitků. Jízda na PONY KONI v nedaleké ekofarmě bude patřit určitě k  těm, na které děti budou nadšeně vzpomínat.


Pohádkové letní prázdniny

Pohádkové prázdniny jsou v plném proudu

Sluníčko nám přeje a tak si i v naší Pohádce užíváme čas plný bezva programů, zábavy, soutěží, koupání a hlavně prima kamarádů. První polovina prázdnin bude už skoro za námi, ale nás čeká ještě ta druhá. A jestli se máte na co těšit? No jasně, mnohá překvapení na svoji chvíli teprve čekají .-)


Zvětšit

Léto je léto 

Venku sluníčko láme teplotní rekordy. Dobře vychlazené točené poličské pivko v Pohádce zaručeně ochladí... aneb ....užívejte poličské pivo denně. V malých dávkách posílíte svého ducha, při větších uchováte alespoň své zdraví.


Zvětšit

Milá setkání

Za všechna setkání v našem životě jsme rádi. Každé má svůj smysl a každé nám přináší cosi nového. Jedno takové jsme zažili s paní Lenkou Kántorovou, výjimečnou ženou s úžasnou energií života. Při povídání u kafíčka se projevila nejenom naše lidská blízkost, ale také se nám podařilo nastínit i společné projekty. Lenka je úspěšnou stylistkou a zároveň i dvorní návrhářkou Gabriely Partyšové. Zatím můžeme prozradit jen to, že pokud vše dopadne, můžete se těšit na styling session, který pro vás na podzim připravujeme.


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>