Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Pohádkové snídaně pro děti

Veselejší snídaně v Pohádce

Aby dětem u nás ještě více chutnalo, máme pro ně připravena mnohá " nejen" snídanaňová překvapení. 


vánoční dílna

27.11.-29.11.2015 - Než přijde Mikuláš, Čert a Andílek - A už je tady! První adventní víkend. Vánoční čas už začíná vonět všude kolem. Ale nejdříve ještě přece musí přijít Mikuláš, Čertíci a Andílek. Musí prověřit, jak moc jsme byli hodní, nebo jestli jsme přece jenom během roku trochu nezlobili. Ale my v Pohádce víme, že je dobré se na příchod Čertů raději připravit. Čerti totiž odpustí i nějaké to zlobeníčko, když uslyší pěknou písničku, hezkou básničku, nebo uvidí, jak jsme šikovní. A to je přesně náš případ. Jsme šikovní a naučíme se básničky a písničky! V naší vánoční dílničce si vyrobíme nádherné Čertíky, Mikuláše, Andílky, nebo třeba sněhuláky. Pak už jen stačí je Mikulášovi a jeho družině ukázat a trocha toho zlobeníčka bude smazána, co říkáte !!!


Zvětšit

Podzimní krása na Vysočině

Podzimní příroda je nádherná. Čaruje svojí neuvěřitelnou paletou barev a připomíná kouzelnou pohádku. Přijeďte si užít a vychutnat barevnou krásu podzimu do PENZIONU CHALUPA POHÁDKA. Dopřejte si dny odpočinku relaxace a pohody. Pro zábavu Vašich dětí jsme připravili pestrou paletu animačních programů.


Zvětšit

PRO MALÉ MILOVNÍKY KONÍ
Tato zpráva udělá určitě radost všem malým koňákům. Během vaší dovolené můžete dětem dopřát další z krásných zážitků. Jízda na PONY KONI v nedaleké ekofarmě bude patřit určitě k  těm, na které děti budou nadšeně vzpomínat.


Pohádkové letní prázdniny

Pohádkové prázdniny jsou v plném proudu

Sluníčko nám přeje a tak si i v naší Pohádce užíváme čas plný bezva programů, zábavy, soutěží, koupání a hlavně prima kamarádů. První polovina prázdnin bude už skoro za námi, ale nás čeká ještě ta druhá. A jestli se máte na co těšit? No jasně, mnohá překvapení na svoji chvíli teprve čekají .-)


Zvětšit

Léto je léto 

Venku sluníčko láme teplotní rekordy. Dobře vychlazené točené poličské pivko v Pohádce zaručeně ochladí... aneb ....užívejte poličské pivo denně. V malých dávkách posílíte svého ducha, při větších uchováte alespoň své zdraví.


Zvětšit

Milá setkání

Za všechna setkání v našem životě jsme rádi. Každé má svůj smysl a každé nám přináší cosi nového. Jedno takové jsme zažili s paní Lenkou Kántorovou, výjimečnou ženou s úžasnou energií života. Při povídání u kafíčka se projevila nejenom naše lidská blízkost, ale také se nám podařilo nastínit i společné projekty. Lenka je úspěšnou stylistkou a zároveň i dvorní návrhářkou Gabriely Partyšové. Zatím můžeme prozradit jen to, že pokud vše dopadne, můžete se těšit na styling session, který pro vás na podzim připravujeme.


Pro Vaše sladké sny nabízíme kvalitní ložní povlečení

Sladké snění v Pohádce

Již deset let se snažíme v našem rodinném penzion nabízet kvalitní služby. Není tomu jinak ani při výběru ložního povlečení. Proto jsme se se i nyní, při obnově ložního sortimentu, spojili s kvalitní českou rodinnou firmou paní Zdeňky Podpěrové a zakoupili jsme pro váš spánek kvalitní ložní povlečení. Jsme rádi, že nové ložní povlečení splňuje požadavky na vysokou kvalitu materiálu, ale z nabízeného sortimentu jsme si vybrali vzory, které designově ladí k interiéru jednotlivých apartmánů. Přejeme vám všem sladký a voňavý spánek v naší Pohádce.


Zvětšit

Nabídka pobytů s programem - podzim - zima 2015

Ještě sice máme před sebou kousek jara a hlavně krásné prosluněné letní prázdniny, ale už nyní se mnozí z Vás ptáte - co nabídne Pohádka v druhé polovině roku ? A tak pro všechny, kteří si rádi svoji dovolenou rezervují včas, přinášíme nabídku pobytů s animačními programy zahrnutými v ceně pobytu na druhou polovinu roku. Pohádkovou nití jsme pro Vás ušili pobyty doslova na míru. Pevně doufáme, že si vybere každý.Těšíme se na Vás.


Zvětšit

Den dětí s Hitrádiem Vysočina a naší Pohádkou 

Vezměte celou rodinu s dětmi a přijďte se v sobotu 30.5.2015 pobavit na Den dětí s Hitrádiem Vysočina v Jihlavě. Najdete zde i náš pohádkový fotokoutek. Těšíme se na Vás


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>