Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Vánoční dílničky s princeznami

Hned dvě princezny se věnovaly dětem v předvánočním čase. Koledy a vánoční pohodová atmosféra se nesly celou Pohádkou.


Zvětšit

Vánoční čas 

V adventím čase je naše Pohádka už celá vánoční. Jen ten snížek nám trochu schází. 


Zvětšit

Darujte radost svým blízkým

Připravili jsme pro Vás vánoční dárkové poukazy. Darujte svým blízkým pohádkovou dovolenou.


Zvětšit

Čertovské nadělení v Pohádce 

Jen pár dní zbývá do příchodu Mikuláše a jeho družiny. Čertíci už se v naší Pohádce usadili a netrpělivě čekají na děti.


Mikuláš, Čert, Anděl, mikulášská besídka

4.12. - 6.12.2015 - Mikulášská besídka jako z Pohádky - V tuhle dobu už všechno v naší Pohádce bude vánoční. Kam se jen podíváte. Jako každý rok, tak i letos k nám do Pohádky zavítá Mikuláš se svojí krásnou družinou. Společně si zazpíváme koledy, ochutnáme voňavé perníčky a na děti čeká pohádková nadílka. Už se moc těšíme.


Vánoční tvoření v pohádkové dílně

Vánoční tvoření v pohádkové dílničce
První adventní víkend si děti vyráběly nejrůznější překvapení pro Mikuláše a jeho družinu. Za svoji šikovnost si zasloužily nejenom sladké mlsání vánočních perníčků, ale určitě na ně učeká i pochvala od Mikuláše, Čertíků a Andílka


Zvětšit

Ledové království v Pohádce - NOVINKA r. 2016 !!!

V naší Pohádce plníme přání dětí a tohle je jedno z nich. Už o jarních prázdninách se mohou těšit na zbrusu nový animační program LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ. Příběh o nebojácné Anně, která se snaží zachránit svoji sestru Elsu. Nebude chybět ani rošťácký sněhulák Olaf a věrný přítel Kristoffa, legrační sob Sven. Na děti čekají krásné kostýmy, úžasné dekorace, ale hlavně spousta zábavy při plnění těch nejrůznějších soutěží a úkolů v ledovém království. 

 


Zvětšit

Než přijde MIKULÁŠ - sobota 28.11.2015 v 15.00 hod.

Pro víkendový pobyt od 27.11.-29.11.2015 je pro děti připraveno předvánoční tvoření v pohádkové dílničce. Začátek programu je v pondělí 16.11.2015 v 15.00 hod. Neubytovaní hosté se mohou hlásit na tel. 731 468 828. Cena programu 150,- Kč / dítě. Těšíme se na Vás


Stiling session

Stiling session - zadáno pro maminky

Inspirativní, příjemný, plný módy a cenných rad profesionála. Tak právě takový byl první listopadový sobotní večer v Pohádce. Svoji stylistickou práci nám představila paní Lenka Kántorová. Nad dokonale padnoucími modely a výslednou vizáží zaplesalo nejedno srdéčko žen a dívek. Více zde.


Zvětšit

Tentokrát něco pro maminky

Milé dámy, 
přijměte naše pozvání na sobotní večer 7. listopadu od 20.00 hod. do Penzionu Chalupa Pohádka. Příjemné, dámské posezení u kávy, vínečka s malou modní přehlídkou a možnosti zakoupení kolekce.   
Těšíme se na milé a přátelské posezení s Vámi 


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>