Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Čarodějnice Penzion Chalupa Pohádka

Čerodějnický rej - 29.4.-1.5.2016

Svatojakubská noc je plná kouzel, čarování a zaříkávání. A jako každý rok v tuto dobu stačí jen zavolat: "hejky tejky- hejky tejky" a rázem tu máme pavlovické Čaroděje a Čarodějky. Kdo s námi už byl, ten zná a ví, jak si dokážeme čarodějnické řádění užít. Kdo nebyl, nevadí, my mu to předvedeme v plné parádě. 


Zadáno pro maminky

Zadáno pro maminky -  2.5. - 6.5.2016

Balíček určený pro maminky s dětmi. V rámci tohoto pobytu si maminky mohou dopřát chvíle zaslouženého odpočinku a relaxace. Na děti zase čekají úžasné prostory naší pohádkové dětské herny, kuličkový bazén, spousta hraček a hodná teta, která si s nimi bude hrát. 


Knižní dárek plný vzpomínek na pohádkové dobrodružství

Knihy plné vzpomínek 

Velmi mile nás překvapil velký zájem o naše dárkové pohádkové knížky. Jsme moc rádi, že vánoční knižní dárky plné vzpomínek, udělaly všem takovou radost. Rádi pro Vás připravíme další pohádkové knihy na přání.


Zvětšit

Vánoční dílničky s princeznami

Hned dvě princezny se věnovaly dětem v předvánočním čase. Koledy a vánoční pohodová atmosféra se nesly celou Pohádkou.


Zvětšit

Vánoční čas 

V adventím čase je naše Pohádka už celá vánoční. Jen ten snížek nám trochu schází. 


Zvětšit

Darujte radost svým blízkým

Připravili jsme pro Vás vánoční dárkové poukazy. Darujte svým blízkým pohádkovou dovolenou.


Zvětšit

Čertovské nadělení v Pohádce 

Jen pár dní zbývá do příchodu Mikuláše a jeho družiny. Čertíci už se v naší Pohádce usadili a netrpělivě čekají na děti.


Mikuláš, Čert, Anděl, mikulášská besídka

4.12. - 6.12.2015 - Mikulášská besídka jako z Pohádky - V tuhle dobu už všechno v naší Pohádce bude vánoční. Kam se jen podíváte. Jako každý rok, tak i letos k nám do Pohádky zavítá Mikuláš se svojí krásnou družinou. Společně si zazpíváme koledy, ochutnáme voňavé perníčky a na děti čeká pohádková nadílka. Už se moc těšíme.


Vánoční tvoření v pohádkové dílně

Vánoční tvoření v pohádkové dílničce
První adventní víkend si děti vyráběly nejrůznější překvapení pro Mikuláše a jeho družinu. Za svoji šikovnost si zasloužily nejenom sladké mlsání vánočních perníčků, ale určitě na ně učeká i pochvala od Mikuláše, Čertíků a Andílka


Zvětšit

Ledové království v Pohádce - NOVINKA r. 2016 !!!

V naší Pohádce plníme přání dětí a tohle je jedno z nich. Už o jarních prázdninách se mohou těšit na zbrusu nový animační program LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ. Příběh o nebojácné Anně, která se snaží zachránit svoji sestru Elsu. Nebude chybět ani rošťácký sněhulák Olaf a věrný přítel Kristoffa, legrační sob Sven. Na děti čekají krásné kostýmy, úžasné dekorace, ale hlavně spousta zábavy při plnění těch nejrůznějších soutěží a úkolů v ledovém království. 

 


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>