Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Pohádková trička pro děti - Penzion Chalupa Pohádka

KOUKEJTE - JAK NÁM SLUŠÍ

Naše pohádková trička pro děti v nových barevných odstínech. Máme je pro vás připraveny.


Penzion Chalupa Pohádka - Sněhurka a její pohádkový strom

Jak děti pomohly Sněhurce nazdobit její kouzelný pohádkový strom

Tentokrát přišla za dětmi Sněhurka celá smutná. Její kouzelný pohádkový strom úplně celý opadal. Poprosila děti o pomoc, jestli by jí nepomohly kouzelný stom zase nazdobit. A protože děti Sněhurku prostě milují, bez váhání jí stom nazdobily. Ten vám byl krááásný ! Sněhurka dětem za odměnu rozdala sladké mlsání z pohádkového hrnce. Zazvonil konec a pohádky je konec !


Skákací hrad se Sněhurkou Penzion Chalupa Pohádka

Jak nám v Pohádce vyrostl skákací hrad

A aby těch překvapení nebylo málo, přišla za dětmi na návštěvu do Pohádky i Sněhurka. Radost ze skákání i Sněhurky byla veliká. 


Děti - Penzion Chalupa Pohádka

Když MRŇOUSCI obsadí bar

... nadšení z hýbajících a různě vrnících se zvířátek nebralo konce ... co bychom neudělali pro radost našich nejmenších ... VŽDYŤ JSOU V POHÁDCE


Cestovatelský lexikon papouška OLIVERA- Penzion Chalupa Pohádka

Cestovatelský lexikon papouška OLIVERA

S Oliverem tam a zpátky - vrátíme se do Pohádky. Tak nějak takhle by si to náš milý Oliver představoval. A proto si pro Vás připravil cestovatelský lexikon, ve kterém je úúúplně všechno důležité, krásné a zajimavé, co je na Vysočině - jen malý kousek od naší POHÁDKY k vidění. Pro mrňousky, větší děti i dospěláky. Každý si z nabídky Olivera určitě vybere. Těšíte se ? My ano.


Čarodějnice - Penzion Chalupa Pohádka

Stačilo zavolat : " Hejky- tejky, hejky -tejky"

A opět po roce jsme mohli v Pohádce přivítat čaroděje a čarodějky


Pohádkové dílny Penzion Chalupa Pohádka

Kouzelná razítka

Když mají naše pohádkové děti šikovné prstíčky a k tomu ještě kouzelná razítka, vzniknou v pohádkových dílnách samé krááásy.


Pirátská výprava za pokladem - jak se pere pro piráty

Jak se pere pro Piráty ?

Příprava na příjezd malých Pirátů právě vrcholí. Ze všech možných koutů se k nám do Pohádky chystají přijet malí piráti ze školiček a školek. Aby jejich Pirátská výprava za pokladem byla perfektně připravená a ústrojová kázeň všech pirátů bezchybná, už teď se kapitánka Mery pustila do praní pirátksých oblečků. 

 


Karneval s papouškem Oliverem

Karneval s papouškem Oliverem

Tentokrát si rošťák papoušek Oliver připravil společně s Pirátkou karnevalové odpolene plné soutěží a tanečků. Všechny malé šikulky Oliver odměnil diplomem a na památku jim dal malého papouška Oliverka. 


Malujeme jaro - pohádková dílnička Penzion Chalupa Pohádka

MALUJEME JARO
Velikonoční dílnička už byla celá provoněná jarem. Vyrobili jsme si krásné tulipány, vajíčka, slepičky a motýlky. A víte, kdo se na nás přišel podívat. No přece OLAF ! On totiž miluje děti a vřelá objetí ! A děti milují OLAFA !


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>