Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Prázdniny plné zážitků

Prázdniny plné zážitků

Sluníčko, modré nebe, osvěžující koupání, les, příroda ,maliny, houby a borůvky. Ale taky prima hry a zábava, nová přátelství a spousta kamarádů. Prostě prázdniny snů.


Outdoor Penzion Chalupa Pohádka

SKVĚLÉ OUTDOOROVÉ ODPOLEDNE

Adrenalinové odpoledne si pro malé i velké připravil skvělý tým ve složení Peťa + Marťa + Peťa + Míša. Každý si mohl vychutnat nezapomenutelný prožitek a pocit z překonání sama sebe.Už teď se moc těšíme na další společné zážitky. Bylo to SUPER !!!

 


Prima pohádkové prázdniny

Hurá prázdniny !!!

Léto a letní prázdniny běží v plném proudu. Ty naše POHÁDKOVÉ jsou plné zážitků a příběhů s prima kamarády.


Potkali se u Koníkova

Víte kde můžete potkat tyhle dva ?

U Kolína to není :-) Je to jen malý kousek od naší Pohádky u KONÍKOVA. Úžasný nápad, šikovné ruce místních a máme tu pro Vás prima TIP na malou zastávku při Vašich prázdninových toulkách Vysočinou. 


Pobyty s programem Penzion Chalupa Pohádka

Nabídka pobytů s programem - podzim - zima 2016

Přinášíme vám naši nabídku pobytů s programem pro děti na podzim - zima 2016. Vyberte si ten váš a včas si rezervujte svůj pobyt v Pohádce.Těšíme se na Vás


Pirátská dobrodružství kapitána Jacka a Mery

Dopisy a obrázky od dětí k Jackovi a Mery doletí

Krásné dopisy a obrázky dostává kapitán Jack a jeho Mery od dětí. I když jim při žádném výcviku nikdy nic neodpustí a piráti musí zvládnout ty nejtěžší úkoly, všichni si pirátská dobrodružství náramě užívají.

 


Pohádkové placky

Máme PLACKY - chcete-li BUTTONKY

Mohou vyjadřovat to, co máte rádi. Takže, jestli chcete mít kousek Pohádky stále u sebe, naše BUTTONKY jsou tu pro Vás připraveny. Jsou slušivé a módní. Při jejich zpracování byla použita i esence dobré nálady a barvy s přísadou štístka.


Každá fotografie má svůj příběh

Každá fotografie má svůj příběh

V naší Pohádce se snažíme nabízet příběhy, zážitky a radost. Fotografie jsou pouze jejich krásným zaznamenáním.


Výlet za Šmoulíky do Pohádky

Výlet do Pohádky, ale taky do Šmoulice

Že nevíte, co je Šmoulice ? Tak to se zeptejte dětí, protože ty určitě vědí, že je to vesnička, kde žijí samí malí, modří a velmi šikovní Šmoulové. A jestli chcete vědět, co všechno se v takové Šmoulici děje, tak přijeďe s celou vaší třídou na výlet k nám do Pohádky (už teď se můžete podívat na krásné šmoulofotky). Šmoulovalo se nám pohádkově.


Školný výlety do Pohádky

A je to tady ! - Období výletů škol a školek do Pohádky je plném proudu

Stačilo si jen vybrat z nabídky programů pro školní výlet, objednat termín, přemluvit sluníčko a huráá do Pohádky. A pak už si jen užívat třeba pirátský výcvik a putování za pokladem. Kapitán JACK a jeho žena MERRY nevydají pirátský glejt jen tak někomu. Jen ten pirát, který je odvážný, hbitý, statečný a chytrý, má šanci být v týmu kapitána JACKA. A jestli jste zvědaví a chcete vědět více, podívejte se na obrázky z výcivku, které nafotil samotný kapitán JACK. A nebo se přijeďte podívat také.

 

 


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>