Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Vánoční pohádková dílnička

Vánoční dílnička

Na příchod Mikáše a jeho družiny jsme se důkladně připravili. V naší pohádkové dílničce jsme si vyrobili krásné vánoční radosti :-), které Mikuláše a Andílka potěší a Čertíky určitě obměkčí :-)


Dětská herna- Penzion Chalupa Pohádka

A když prší .... nevadí !

Víte proč nám vůůůbec nevadí, že je podzim chladný a deštivý ? Protože v Pohádce je o bezva zábavu postaráno P O Ř Á D !!!! :-)


Podzimní pobyty v Pohádce

Podzimní pobyty v Pohádce

Všude kolem krásy podzimu s jeho neuvěřitelnou barevností, hřejivé teplo kamen, lahodný voňavý čaj a chvíle pohody strávené se svojí rodinou....takhle nějak je to u nás v Pohádce... jsme rádi, že jste s námi.


Anděl- zahradní plastika Penzion Chalupa Pohádka

Andělská krása v Pohádce

Nová zahradní plastika Anděla zdobí předzahrádku našeho penzionu. I sychravý podzim má nejednu svoji krásu.


Zvětšit

Rezervace pobytů pro rok 2017

Přijímáme rezervace pobytů pro rok 2017. Doufáme, že je to dobrá zpráva pro všechny, kteří si svoji dovolenou rádi rezervují včas. Někteří z Vás tak činí již při odjezdu z naší Pohádky :-) 


Zvětšit

Pro velký zájem  - PŘIDÁVAME !                                   28.9.- 2.10.2016 - Ledové království 

Pro velký zájem o pobyty s programem  "Ledové království " si i o tomto prodlouženém víkendu společně připomeneme příběh o nebojácné Anně, která se snaží zachránit svoji sestru Elsu. Nebude chybět ani rošťácký sněhulák Olaf a věrný přítel Kristoffa, legrační sob Sven. Nejenom holčičky, ale i kluci se mají opravdu na co těšit ! Na děti čekají krásné kostýmy, úžasné dekorace, odměny, diplomy, ale hlavně spousta zábavy při plnění těch nejrůznějších soutěží a úkolů v ledovém království. Program je zahrnut v ceně při pobytu min. na 4 noci.  Rezervujte si včas svůj pobyt a prima zábavu pro Vás i Vaše děti.Těšíme se na Vás


Léto 2016

Léto 2016 - svátek všech sportovců :-)

V RIU na LOH právě podávají naši sportovci skvělé výkony - GRATULUJEME !!! Stejně tak i naše "pohádkové děti " soutěží o obsazení míst v posádce pirátské fotily kapitána JACKA ... a jsou také úžasní !!!


Prázdniny plné zážitků

Prázdniny plné zážitků

Sluníčko, modré nebe, osvěžující koupání, les, příroda ,maliny, houby a borůvky. Ale taky prima hry a zábava, nová přátelství a spousta kamarádů. Prostě prázdniny snů.


Outdoor Penzion Chalupa Pohádka

SKVĚLÉ OUTDOOROVÉ ODPOLEDNE

Adrenalinové odpoledne si pro malé i velké připravil skvělý tým ve složení Peťa + Marťa + Peťa + Míša. Každý si mohl vychutnat nezapomenutelný prožitek a pocit z překonání sama sebe.Už teď se moc těšíme na další společné zážitky. Bylo to SUPER !!!

 


Prima pohádkové prázdniny

Hurá prázdniny !!!

Léto a letní prázdniny běží v plném proudu. Ty naše POHÁDKOVÉ jsou plné zážitků a příběhů s prima kamarády.


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>