Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

A výletování může začít

Ať už se z Pohádky vydáte na toulky a výlety Vysočinou pěšky, na kole, nebo autem, všechny informace kudy a kam máte v naší Pohádce pěkně připraveny : 


Zvětšit

Jeden májový vzkaz 

Jsme moc rádi a těší nás čít tyhle vzkazy :-) Děkujem za ně


Pohádkové velikonoční dílničky

Pohádkové velikonoční dílničky

Velikonoční dílničky jsou u nás v Pohádce plné šikovných dětí. Nebylo tomu jinak ani o těch letošních velikonočních svátcích. Dětičky byly úžasné :-)


Zvětšit

LETNÍ PRÁZDNINY V POHÁDCE 

I v letošním roce jsme pro rodiny s dětmi připravili nabídku prima pohodové letní dovolené, kterou si v Pohádce užijí opravdu všichni. První letošní termín letní prázdninové dovolené s programem začínáme již v termínu 17.6.2017. V období letních prázdnin 2017 nabízíme  týdenní pobyty (so - so). Pečlivě jsme připravili animační programy pro letošní sezonu. Více o naší nabídce se dozvíte zde. Přijměte naše pozvání na prázdninové pobyty plné zážitků na Vysočině. Rezervujte si svoji letní dovolnou včas. Těšíme se na Vás.

 


Ideální sněhové podmínky na Vysočině

Vysočina hlásí - IDEÁLNÍ SNĚHOVÉ PODMÍNKY
Počasí nám stále přeje a tak už přímo od naší Pohádky se můžete vydat na rolbou upravené lyžařské běžecké tratě !!! 
No, není to p o h á d k a ? Aktuálně vše můžete sledovat zde
 


Jarní prázdniny v Pohádce

Prima jarní prázdniny v Pohádce

Přijeďte na pár dnů v době jarních prázdnin do Pohádky. Chvíle prožité uprostřed malebné a krásné přírody. Pobyt a chvíle odpočinku na čerstvém vzduchu pomohou vám i dětem zapomenout na všední starosti i uspěchaný život. 


Tři králové

Tři králové

Dnes Tři králové přišli k nám, štěstí, zdraví popřáli nám. A víte co to znamená ?
V tento den se setkáte s tradicí, která lidem dovoluje psát na domy jiných. Není to ale žádné čmárání či roztodivné graffity. Nad vchody do domů se objevuje nápis K+M+B s příslušným rokem. Mylně se ale pro tuto zkratku vžilo, že se jedná o iniciály jmen Tří králů, kteří navšítivili dům a zanechali zde svůj podpis. KMB ale není zkratkou pro jména z orientálních pověstí o třech mudrcích - Gaspara (Kašpara), Melkona (Melichara) a Baltazara. Označuje latinské sousloví Christus Mansionem Benedicat. 
A znamená to Kristus ať požehná tomuto domu !


Pohádkové okamžiky

Kouzlo obyčejna 

Jsou místa a okamžiky, kdy Vám vůbec nevadí, že na sobě nemáte nejmodernější sportovní styling, nebo třeba perfektně upravenou ledovou plochu .... a přesto máte PRIMA DEN :-)


Zvětšit

Pf 2017


Krásné přání pro pohádkový tým

Ať je váš rok 2017 plný smíchu a lásky

Za tohle krásné přání moc a moc děkujeme a za celý pohádkový tým slibujeme, že se budeme ze všech sil snažit o jeho naplnění :-)


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>