Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Milá návštěva v Pohádce

Moc rádi jsme v naší Pohádce přivítali vynikajícího útočníka HC KOMETA BRNO Tomáše Vincoura se svojí úžasnou rodinou. Posíláme štístko na hokejku nejen Tomášovi, ale celé KOMETĚ a držíme pěsti při obhajobě titulu mistra Extraligy.
 


Pobyty s programem Penzion Chalupa Pohádka

Nabídka pobytů s programem PODZIM - ZIMA 2017

Prožjte krásné babí léto, nebo tajemný vánoční čas v naší Pohádce. Rezervujte si včas svůj pobyt s programem pro děti. Těšíme se na vás

 

 

 


Úkoly vodníka Toníka - Penzion Chalupa Pohádka

A víte, že ?

Pohádkové dětičky mají chytré hlavičky ! Tak přesně tohle zjistil náš vodník Toník, když všechny jeho úkoly dokázaly děti hravě splnit. Ani o těch prázdninách jim nedá pokoj :-) ... ale ty voníkovské odměny stojí za TO !


Pohádkové malování Penzion Chalupa Pohádka

A co třeba malování ?

Prázdniny jsou v plném proudu a stejně tak i zábava v naší Pohádce. Proměna v opravdové malíře není v naší Pohádce žádný problém.


Penzion Chalupa Pohádka - naši nejmeší

Sluníčko - Pohádka a naši nejmenší  :-)

Krásné letní dny plné sluníčka si v naší Pohádce užívají naplno i naše nejmenší zaltíčka. Nemusíte nikam daleko k moři, stačí do Pohádky.


Soutěžíme s Feedo.cz a Baby sebamed

Sdílejte - soutěžte a vyhrajte SUPER pobyt v naší Pohádce !!!

Ve spolupráci s Feedo.cz a kosmetikou SEBAMED máte možnst právě Vy vyhrát pobyt v krásném penzionu Chalupa Pohádka a nebo balíček kosmetiky Baby Sebamed. Více informací o soutěži naleznte na www.feedo.cz

Pošlete nám fotografii na téma: Jak si užíváme sluníčko.

Podrobná pravidla soutěže: www.feedo.cz/soutez/soutez-s-kosmetikou-sebamed


Mašinka Tomáš v Penzionu Chalupa Pohádka

STANICE POHÁDKA

Haló, haló! Do stanice POHÁDKA právě dorazila Mašinka TOMÁŠ .... a to napořád. A nejvíc, co to jde, se těší na všechny d ě t i č k y 


Soutěž s Baby Friendly, Penzion Chalupa Pohádka

SOUTĚŽTE s BABY FRIENDLY a vlastně tak trochu i s naší POHÁDKOU 

Poštěte fotografii z Vaší návštěvy u nás v Pohádce a vyhrajte !!! Se ZLATOU Pohádkou Vás čeká určitě nějaká pěkná odměna. A nezapomeňte se nám pochubit jak se svojí fotografií, tak i s výhrou.  Držíme pěsti !


Baby friendly, oceněno rodiči - Penzion Chalupa Pohádka

D Ě K U J E M E !

 

 


Dětská herna

Aby bylo veselo a radostněji :-)

Radost dětí do Pohádek  prostě patří. My v naší Pohádce moc dobře víme, že děti si ze všeho nejraději hrají a tak jsme jim do pohádkové herničky pořídili další krásné hračky. A ještě jedno " hračkové překvapení " máme schované. Těšte se, bude to PECKA :-)


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>