Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Šašík Vašík už čeká na děti

Na veselá setkání s dětmi už se moc a moc těší náš nový pohádkový kamarád ŠAŠÍK VAŠÍK. Dětem donesl i spoustu krásných nových hraček. 

 


Certifikace Baby Friendly

BABY FRIENDLY - máme  "ZLATOU"

O tom, že je naše zařízení určeno převážně rodinám s dětmi a pro děti se přijela přesvědčit i certifikační komise. Na základě provedené kontroly jsme splnili pokročilé standardy auditu BABY FRIENDLY CERTIFICATE a byl nám udělen nejvyšší možný " ZLATÝ CERTIFIKÁT BABY FRIENDLY". I nadále se budeme snažit přinášet novou, kvalitní a pohádkovou náruč těch nejrůznějších služeb, které Vám v našem penzionu rádi nabídneme.

 

 


Karneval, masopust

Začíná období karnevalů a masopustní zábavy 

Masopustního veselí a karnevalové zábavy je v tomto období na Vysočině spousta. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky lidových zvyků a tradic. Například Poličský masopust po 10 letech


HC KOMETA BRNO

Kometa prolétla Pohádkou

O víkendu nás navštívili hráči HC KOMETA BRNO - Vilém Burian, Jan Hruška, Tomáš Svoboda, Hynek Zohorna a Tomáš Dujsík. Celá prima hokejová parta si užila pohádkový pobyt plný aktivit ( jak jinak než sportovních). Celému hokejovému týmu přejeme hodně úspěchů a co nejlepší umístění v hokejové extralize. 

 


Vodník Tonda a kapřík Bubla

Vodník TONDA a kapřík BUBLA už přicestovali do Pohádky

A už je to tady ! Vodník Tonda a jeho věrný přítel kapřík Bubla docestovali do naší Pohádky. A není to vůbec žádný malý vodníček, ale pořádný chlapák. Měří 167 cm a váží 30 kg. Pro děti má na letní prázdniny připravenou spoustu soutěží a kvízů. Máte se opravdu na těšit milé děti !


Letní dovolená

Letní prázdniny 2014

I v letošním roce je pro rodiny s dětmi na letní prázdniny připravena bohatá nabídka programů, prostorná dětská herna, venkovní hřiště, pískoviště se skluzavkou,zahradní bazén, spousta hraček, kuželky a nabídka výtelů do okolí. Rodiče si pro chvíle relaxace mohou vybrat z nabídky wellness - masáže, sauna, vířivá vana. Zárukou krásné dovolené jsou i toulky krajinou po Vysočině. Pro všechny, kterým vyhládne máme připravenou kvalitní domácí stravu, která chutná dětem i dospělým. Líbí se Vám naše nabídka ? Neváhejte a objednete Vaši letní dovolenou včas. Termíny se rychle plní ! My uděláme vše pro to, aby Vaše dovolená na Vysočině byla opravdu POHÁDKOVÁ


Soutěž o tričko

Soutěžte o pohádkové tričko 

A jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí být, nebo se stát fanouškem naší stránky na facebooku a nasdílet tuto soutěž na Vaši zeď a je hotovo. 30. dubna jednoho z Vás vylosujeme. Přejeme Vám štěstíčko při losování :-)


ME Biatlon Vysočina Aréna Nové Město na Moravě

ME v biatlonu NMnM - 29.1.- 4.2.2014

Již od 29.1. můžete přijít podpořit evropskou biatlonovou špičku na Vysočina Arénu v NMnM.  Fandit českým biatlonistům můžete zcela zdarma - vstup na mistrovství je bez poplatku. více informací naleznete zde: http://lyzovani.nmnm.cz/Využijte poslední volná místa na ubytování v datu konání ME v Biatlonu.


SKI SNOWPARK Harusův Kopec

SKI SNOWPARK Harusův kopec

Skvělé zprávy pro lyžaře.Vysočina opět lyžuje !!!!  Harusův kopec hlásí skvělé sněhové podmínky. Aktuální sněhová pokrývka 30-60 cm sněhu. Aktuálně zde : http://www.skisnowpark.cz/  SKI areál Jimramov má také zasněženo. Aktuálně zde : http://www.skijimramov.cz/  Přijeďte si " pohádkově zalyžovat" 


Obdarovat je mnohem víc než dostávat

Dárečky z Pohádky jsou připravené a zabalené. Teď už zbývá je odvést tam kam patří, tam, kde pod stromečkem udělají radost a rozzáří oči ... a náš pocit - už teď je krásnýýýýý


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16