Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Soutěž Klub zdraví Walmark

Do Pohádky se můžete vydat i s Martánky!

Ve spolupráci s Klubem zdraví Walmark jsme pro Vás připravili soutěž o víkendový pobyt v našeho penzionu. Stačí, když si v období od 1. 3. do 30. 4. 2014 zakoupíte některé 100tbl. balení přípravku Marťánci a čárový kód z něj nám pošlete na adresu: Zákaznický servis Walmark, a. s.,Nová tovární 1940, 737 01 Český Těšín. Dopis prosím označte heslem: „Pohádka“. Z došlých dopisů vylosujeme jednoho šťastného výherce,který získá rodinný poukaz na víkend strávený v penzionu Chalupa Pohádka. 


Zapojení do projektu - Klub kudy z nudy

Zapojení do projektu CzechTourism

Od 1.4.2014 jsme se stali jedními z prvních partnerů při zahájení projektu " Klub kudy z nudy ". Klub je projektem České centrály cestovního ruchu – CzechTourism. Svým členům nabízí exkluzivní výhody ve všech 17 turistických regionech Česka. Ať už se zajímáte o kulturu a památky, nebo rádi trávíte svoji dovolenou aktivně, chcete se oddat relaxaci a wellness, nebo prostě hledáte příjemné ubytování – v Klubu Kudy z nudy vždy získáte něco navíc. Členem klubu se může stát každý. Registrujte se zde : http://www.klubkudyznudy.cz/muj-ucet/prihlaseni.aspx  Zaregistrujte se a využijte svoji výhodu i v našem penzionu !


HC KOMETA BRNO + PENZION CHALUPA POHÁDKA

Hrdý partner HC Kometa Brno

Stali jsme se HRDÝM PARTNEREM HC KOMETA BRNO. Věříme, že se klubu bude dařit a jejich cesta za nejlepšími výsledky bude pro všechny fanoušky tou nejkrásnější pohádkou :-)


Zvětšit

Šašík Vašík už čeká na děti

Na veselá setkání s dětmi už se moc a moc těší náš nový pohádkový kamarád ŠAŠÍK VAŠÍK. Dětem donesl i spoustu krásných nových hraček. 

 


Certifikace Baby Friendly

BABY FRIENDLY - máme  "ZLATOU"

O tom, že je naše zařízení určeno převážně rodinám s dětmi a pro děti se přijela přesvědčit i certifikační komise. Na základě provedené kontroly jsme splnili pokročilé standardy auditu BABY FRIENDLY CERTIFICATE a byl nám udělen nejvyšší možný " ZLATÝ CERTIFIKÁT BABY FRIENDLY". I nadále se budeme snažit přinášet novou, kvalitní a pohádkovou náruč těch nejrůznějších služeb, které Vám v našem penzionu rádi nabídneme.

 

 


Karneval, masopust

Začíná období karnevalů a masopustní zábavy 

Masopustního veselí a karnevalové zábavy je v tomto období na Vysočině spousta. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky lidových zvyků a tradic. Například Poličský masopust po 10 letech


HC KOMETA BRNO

Kometa prolétla Pohádkou

O víkendu nás navštívili hráči HC KOMETA BRNO - Vilém Burian, Jan Hruška, Tomáš Svoboda, Hynek Zohorna a Tomáš Dujsík. Celá prima hokejová parta si užila pohádkový pobyt plný aktivit ( jak jinak než sportovních). Celému hokejovému týmu přejeme hodně úspěchů a co nejlepší umístění v hokejové extralize. 

 


Vodník Tonda a kapřík Bubla

Vodník TONDA a kapřík BUBLA už přicestovali do Pohádky

A už je to tady ! Vodník Tonda a jeho věrný přítel kapřík Bubla docestovali do naší Pohádky. A není to vůbec žádný malý vodníček, ale pořádný chlapák. Měří 167 cm a váží 30 kg. Pro děti má na letní prázdniny připravenou spoustu soutěží a kvízů. Máte se opravdu na těšit milé děti !


Letní dovolená

Letní prázdniny 2014

I v letošním roce je pro rodiny s dětmi na letní prázdniny připravena bohatá nabídka programů, prostorná dětská herna, venkovní hřiště, pískoviště se skluzavkou,zahradní bazén, spousta hraček, kuželky a nabídka výtelů do okolí. Rodiče si pro chvíle relaxace mohou vybrat z nabídky wellness - masáže, sauna, vířivá vana. Zárukou krásné dovolené jsou i toulky krajinou po Vysočině. Pro všechny, kterým vyhládne máme připravenou kvalitní domácí stravu, která chutná dětem i dospělým. Líbí se Vám naše nabídka ? Neváhejte a objednete Vaši letní dovolenou včas. Termíny se rychle plní ! My uděláme vše pro to, aby Vaše dovolená na Vysočině byla opravdu POHÁDKOVÁ


Soutěž o tričko

Soutěžte o pohádkové tričko 

A jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí být, nebo se stát fanouškem naší stránky na facebooku a nasdílet tuto soutěž na Vaši zeď a je hotovo. 30. dubna jednoho z Vás vylosujeme. Přejeme Vám štěstíčko při losování :-)


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>