Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Nabídka pobytů s programem - podzim - zima

Na vaše četná přání jsme připravili podzimní a zimní víkendové pobyty s programem. Můžete se těšit na zářiové setkání s Bílou paní, v říjnu se mohou předvést všechny šikovné hlavičky při hledání veselého pexesa, v listopadu na děti už netrpělivě čeká skřítek Vítek s kouzelnými lampionky. Ještě než přijde Mikuláš se svojí družinou, tak si pro ně stihneme připravit krásné dárky. V prosinci se mohou všechny hodné děti těšit na nadílku od Mikuláše, Čerta a Andílků. Pak už bude celá Pohádka krásně a voňavě vánoční. Podrobné informace naleznete zde.

 

 


Zvětšit

Pohádkové přání letí k dětem do školek a škol

Všem dětem přejme šťastný a veselý vstup do nového školního roku a těšíme se, zase brzy na společné dobrodružství u nás v Pohádce.


Zvětšit

Letní prázdniny v Pohádce pomalu končí

Krásné a slunečné léto se spoustou zábavy pro malé i velké. Milá setkání a nová přátelství. Taková byla letošní prázdninová Pohádka. Už při odjezdu se mnozí z klientů ptali, co připravuje na příští rok. Čeká nás hodně práce, abychom pro děti připravili nové a zajimavé programy. Ale už nyní můžeme slíbit, že se máte opravdu na co těšit !


Zvětšit

Zapojili jsme se do projektu Česko dětem

Ideální TIP na prázdninové putování. Na vybraných místech ( i u nás v Pohádce) si zakup ručně malovanou mapu (60,- Kč) a poznávej Česko. Navštívíš krásná a zajímavá místa, zažiješ soustu zábavy a ještě budeš soutěžit o úžasné ceny. Soutěžíme od 1.7.-1.11.2014. 

Instrukce hry: (všechny informace a pravidla najdeš ve své mapě + bezva hru)

1. navštívit místa označená  logem pečetě  2. během návštěvy popros obsluhu daného místa o pěčeť 3. tyto pečeti můžeš do mapy sbírat až do 1.11.2014 4. pokud se ti podaří nasbírat min. tři pečeti, pošli  mapu i s tvým jménem na adresu : Malované Mapy.s.r.o.,Sokolská 416, 76001 Zlín. 5.Každý účastník bude odměněn krásnou malovanou mapou některého českého regionu s novými tipy na výlet a tvoje mapa ti bude vrácena zpět... ALE!  tři z vás vyhrají úplně skvělé a úžasné ceny v hlavním slosování, které se uskuteční 5.12.2014 v prostorách CBS Malované Mapy.......... Najdeš i naši Pohádku?


Zvětšit

Chceš se stát filmovou hvězdou ?

V týdnu od 16.9.(út)- 22.9.(po)2014 bude v Jimramově a jeho okolí probíhat natáčení seriálu ČT - Četnické trampoty. Pro toto natáčení se hledá komparz mužů a žen různého věku. Požadavky na muže : - krátké vlasy, žádné viditelné tetování. Padavky na ženy : - delší nemelírované vlasy, nesmí mít umělé nehty, řasy a vytrhané obočí, viditelné tetování a piercing.Jedná se o dobové natáčení v roce 1920 - dělníci a dělnice v Tabačce (továrně na zpracování tabáku). Ideální - účast po celou dobu natáčení. Možnost přihlásit se pouze na 1 natáčecí den.Fin. odměna - 500,- Kč / 1 natáčecí den. První schůzka zájemců o natáčení se koná dne 14.8.2014 od 17.00 hod. v penzionu Chalupa Pohádka, Jimramovských Pavlovicích 3. Zájemci o tuto schůzku a následný komparz se mohou hlásit na tel.č. 731 468 828 p. Šindelářová, tel.č. 603 824 492 p. Hermanová. V případě, že Vám termín této první schůzky nevyhovuje, ale máte zájem o účast v komparzu kontaktujte p. Hermanovou na tel.č. 603 824 492


Crazy Bubbles - netradiční bláznivá forma zábavy dorazila i do Pohádky

Crazy Bubbles přinášejí zcela novou pohybovou a sportovní aktivitu - Bodyzorbing - Bumper Bal. Hit letošní sezony se dostal až k nám do Pohádky. 

Zahrajte si různé silové a zábavné hry nebo fotbal v bublině a spoustu dalších aktivit. Zažijte zcela netradiční týmový sport. Crazy Bubbles - Bodyzorbing je moderní hra a pohybová aktivita, kterou musí zkusit každý. Nafouknutou bublinu si nasadíte jako batoh, instruktor vám pomůže uvázat popruhy a rukama se držíte gumových madel před vámi. Pak už jen stačí vyběhnout a začít narážet do všeho, co se hýbe. Hry jsou vhodné pro všechny věkové skupinyA co se dá s Crazy Bubbles hrát? Instruktoři pro vás mají připravených spoustu druhů her a aktivit. K nejoblíbenějším patří fotbálek, silové soubojekruhová vyřazovačkakuželky či 4X. Fantazii se samozřejmě meze nekladou a v Crazy Bubbles můžete zkusit téměř vše. Tak neváhejte a přijeďte do Pohádky zažít SUPER dávku legrace. 

PS : Nezapomeňte si s sebou vzít pořádnou fyzičku ,hbité tělo  a prima náladu:-)

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitPro opravdu pohodovou dovolenou

K létu patří dovolená, koupání a chvíle odpočinku. To vše bychom našim klientům rádi dopřáli při návštěvě našeho penzionu. Proto jsme jako novinku pro letošní sezonu připravili zapůjčení plážových lehátek. Věříme, že touto službou bude dovolená v Pohádce zase o trochu víc pohádkovější :-) 

Plážová lehátka pro Vaši pohoduPlážová lehátka pro Vaši pohoduZvětšitVodník Toník a jeho fazolkové překvapení

Už jen pár dnů zbývá školákům do konce roku a všichni se už určitě nemohou dočkat až začnou prázdniny. Ten pravý čas zábavy, her a velkého prázdninového dobrodružství s kamarády.  NE- jedno "dobrodrůžo" si pro všechny malé i velké připravil vodník Toník, který se už nadobro zabydlel v naší Pohádce. Fazolkové překvapení je právě jedním z nich. Pěkně po vodnicku nám dovolil, abychom Vás nechali nakouknout do starého kouzelného sudu, ve kterém se právě z malých nanicovatých fazolek "vyklubou"nejrůznější hračky, se kterými si pak můžete hrát doma ve vaně při koupání.... a ještě vzkaz od Toníka -  " Jen se těšte dětičky, na fazolkové hračičky "

Vodník Toník a jeho fazolkové překvapeníFazolky do vanyFazolky do vanyFazolky do vanyFazolky do vanyVodní Toník už čeká na dětiKočičí pohádkové letní prázdniny

Parta kočičích fešáků nám i letos krásně ozdobila interier penzionu. Prázdninami, sluníčkem a dobrodružstvím už voní celá Pohádka :-)

Interierová dekorace penzionuInterierová dekorace penzionuInterierová dekorace penzionuInterierová dekorace penzionuInterierová dekorace penzionuInterierová dekorace penzionuInterierová dekorace penzionuInterierová dekorace penzionuV časopisu Klubu zdraví Walmark se píše o Pohádce

V březnovém vydání časopisu KLUB ZDRAVÍ WALMARK vyšel krásný článek o našem penzionu. Je jakousi pozvánkou k nám do Pohádky, ale zároveň bezva tipem, jak se zapojit do soutěže s Marťánky. Pak už jen stačí, aby právě Vaše jméno bylo vylosováno a můžete se těšit na víkendový pobyt v Pohádce. 

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitStarší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>