Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Cukroví spousta - samá lahodná sousta

Víte, kdo se letos v Pohádce rozhodl upéct cukroví ? Samotná princezna Lucinka. A protože to není žádná lakomka, rozhodla se, že Vám prozradí pár receptů z královské cukrářské kuchařské knihy.

Pohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkový recept od princezny LucinkyPohádkový recept od princezny LucinkyPohádkový recept od princezny LucinkyMikulášská nadílka 

Opět po roce přijel k nám do Pohádky Mikuláš se svojí družinou.

ZvětšitZvětšitZvětšitČertovské nadělení v Pohádce

Čertíci už se usadili v naší Pohádce. A víte jak se u nás Čerti mají ? Pěkně v teple karty hrají a o čertí miminka se musí starat maminka.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitKdyž mají dětičky šikové ručičky

První adventní víkend jsme si v naší pohádkové dílničce připravili překvapení pro Mikuláše, Čerta a Andílka. Krásné a vlastnoručně vyrobené figurky zaručeně obměkčí i toho nejstrašnějšího Čerta. Andílek pochválí a Mikuláš všechny šikovné a hodné děti rád odmění svojí nadílkou.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitPutování se světýlky za skřítkem Vítkem

Vyrobit krásný a lampionek není vůbec nic jednoduchého. Ale pohádkové děti byly všechny moc šikovné a tak za malou chvíli už v naší Pohádce svítily krásné barevné lampionky, které nás zavedly až za skřítkem Vítkem. Ten měl pro všechny děti v košíčku připravenu sladkou odměnu a malé překvapení. 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitPOHÁDKOVÁ ALEJ - jen kousek od naší Pohádky

Pro naše milé hosty přinášíme další TIP na výlet. „Pohádková alej,“se nachází v Bystřici nad Pernštejnem (jen malý kousek od našeho penzionu). Děti i dospělí se mohou při své procházce potěšit deseti dřevěnými sochami pohádkových bytostí. Krásně řemeslně zpracované sochy jsou umístěny na betonových soklech mezi stromy. Sochy jsou doplněny QR kódem prostřednictvím něhož se zájemce přes mobil dostane k dalším informacím. Na druhé straně aleje je vybudován dětský lanový park, který slouží zejména dětem pro radostnější a hravější zdolání kopce Lužánky. A na jaké pohádkové bytosti se můžete těšit ? Čeká na vás Čert, Bílá paní, Hejkal, Princezna, Hloupý Honza, Ježibaba, Hastrman, Polednice,Permoník i Smrtka. Po zdolání "Pohádkové aleje " můžete navštívit stále ještě budované centrum zelených vědomostí EDEN. Již fungující Farma EDEN vznikla v září 2012. Chová skot, prasata, kozy a ovce, pěstuje brambory, připravují se i další produkty. Je zde v provozu i jízdárna pro veřejnost, takže na své si přijdou malí i velcí milovníci koní. Těšíme se na vás a věře, že u nás v Pohádce ani v okolí se nudit rozhodně nebudete.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitČetnické trampoty se opět natáčí jen kousek od Pohádky

Letní slunečné dny spojené s natáčením prvních záběrů jsou dávno pryč, ale filmový štáb ČT stále pokračuje v natáčení nových obrazů. A tak se opět pro další záběry po nějaké době vrátili do Jimramova i do naší Pohádky. Natáčení v chladivých říjnových dnech bylo pro všechny náročné, ale milá setkání a dobrá nálada určitě nechyběla.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

NAMALUJ OBRÁZEK PRO MIKULÁŠE

Soutěž pro všechny šikovné kluky a hočičky, co rádi malují, lepí a tvoří. Pošli nám svůj obrázek pro Mikuláše a jeho družinu do 30.11.2014 na adresu : Penzion Chalupa Pohádka, Jimramovské Pavlovice 3, 592 42 Věcov. Ty nejkrásnější obrázky Miluláš, čerti a Andílci odmění. 

************************************************************************

Právě na první adventní neděli jsme připravili vyhlášení výsledků naší pohádkové soutěže. Mikulášovi, Čertům a Andílkům se nejvíce líbili obrázky, které nám poslali Filípek, Anička, Terezka a Betynka. Za krásné obrázky všem dětem děkujeme a vítězům poslíláme krásné dárečky.

ZvětšitZvětšitZvětšitFilmaři v Pohádce - Četnické trampoty

Na malou chvíli jsme díky štábu ČT mohli nakouknout pod pokličku filmového řemesla při natáční nového historického kriminálního seriálu Četnické trampoty. Měli jsme možnost společně trávit chvíle "na place " i při vzájemném povídání u nás v Pohádce. Možná se teď na film budeme dívat trochu jinýma očima. Je to náročná práce se vším co k tomu patří, což mnozí z našeho pohádkového týmu pozanali na vlastní kůži při obsazení do komparzu. Ale za Pohádku musíme říct, že všichni byli skvělí. Děkujeme a těšíme se na hotové dílo. Takže, milí četníci, ať si vaše trampoty získají co nejvíce diváků !

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

Zahájen příjem rezervací pro rok 2015

I na celý příští rok právě nyní připravujeme pobyty s programem a zábavou pro malé i velké. Především o prázdninách se mohou děti těšit na bohatý program, prima zábavu a tvořivé dílny. Připravujeme spoustu novinek, ale nevynecháme ani ty ativity, o které si nejvíce píšete. 

 


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>