Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Super prázdniny co mají bubliny

Nejen dospělí,ale i děti milují relaxaci a pobyt ve vířivé vaně. Je SUPER, že tahle prima zábava s bublinkami není vůbec závislá na počasí. 


Zvětšit

Pro všechny, kdo rádi čtou přicházíme s novinou !!!

Každý, malý nebo velký čtenář si při pobytu v naší Pohádáce může přečíst nějakou pěknou knížku. Vždyť chvíle odpočinku, dovolená a pěkná knížka k sobě prostě patří.


Zvětšit

Velký sportovní svátek jen malý kousek od Pohádky

Protože Pohádka fandí všem sportům, nemůžeme ani letos zapomenout na velký sportovní svátek SP v biatlonu konaný ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě. Držíme pěsti všem našim medailovým nadějím a těšíme se úžasnou atmosféru jen malý kousek od naší Pohádky.


Zvětšit

Pro všechny chytré dětičky jsme připravili  POHÁDKOVÉ DENÍČKY

Víte jak to děti mají ? Strašně rády si prý hrají. Křížovky luští křížem krážem, rybku dokáží nakreslit jedním tahem. A protože víme, co je baví a chceme, aby v naší Pohádce byly spokojené, tak jsme si pro jejich chytré hlavičky připravili POHÁDKOVÉ DENÍČKY. 


Dioráma "Broučci" v Jimramově

Putování za Broučky - TIP na výlet

Tentokrát jsme si pro Vás připravili takovou " návštěvu Broučků ". Dva z nich - Janinka a Jindříšek bydlí přímo v naší Pohádce. Za těmi od pana Jana Karafiáta se vydáte jen krátkou procházkou se od našeho penzionu do Jimramova. Zde v Síni rodáků je stálá expozice o spisovatelově životě, mnoho různých výtisků jeho poetické dětské knížky o Broučcích, ale také mnoho předmětů, které se ke knize i spisovateli vztahují. Součástí tzv. Síně rodáků je mimo jiné i nahrávka Broučků z roku 1968 načtená Karlem Högerem. Slavný loutkář Jiří Trnka vytvořil v roce 1938 na motivy Broučků dioráma, jenž je také součástí expozice a bylo představeno i na světové výstavě v Bruselu v roce 1958. Až si prohlédnete celou expozici nezapomeňte se ještě zastavit u krásné dřevěné sochy Broučka na náměstí.

Broučci Jindříšek a Janinka u nás v penzionuSocha Broučka na náměstí v JimramověZvětšitZvětšitZvětšit

Jarní prázdniny v Pohádce - jaké budou ?

Když bude sníh budeme řádit venku na saních, bobech a lyžích. A když sníh nebude ? Nevadí - o jarních prázdninách se v Pohádce nikdo nudit rozhodně nebude. Budou totiž ve znamení kvízů, soutěží a doplňovaček. Pro všechny šikovné dětičky a jejich chytré hlavičky jsou připraveny i prima odměny. Tak už víte, kam pojedete na jarní prázdniny ? Co třeba do Pohádky.


Zimní kouzlo i k nám vklouzlo

Začátek nového roku 2015 k nám přinesl i třpytivou sněhovou nadílku. Zimní královna se naplno ujala své vlády a všude kolem nás je její bílá krása. 

Zimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZimní krása - jen malý kousek od Penzionu Chalupa PohádkaZvětšitCukroví spousta - samá lahodná sousta

Víte, kdo se letos v Pohádce rozhodl upéct cukroví ? Samotná princezna Lucinka. A protože to není žádná lakomka, rozhodla se, že Vám prozradí pár receptů z královské cukrářské kuchařské knihy.

Pohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkové vánoční cukroví od princezny LucinkyPohádkový recept od princezny LucinkyPohádkový recept od princezny LucinkyPohádkový recept od princezny LucinkyMikulášská nadílka 

Opět po roce přijel k nám do Pohádky Mikuláš se svojí družinou.

ZvětšitZvětšitZvětšitČertovské nadělení v Pohádce

Čertíci už se usadili v naší Pohádce. A víte jak se u nás Čerti mají ? Pěkně v teple karty hrají a o čertí miminka se musí starat maminka.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitStarší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>