Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Dětská skluzavka- dětská herna Penzion Chalupa Pohádka

Svezení pro více zadečků
Kuličky a bazén naše pohádkové děti prostě milují. A tak jsme přidali ještě jednu skluzavku. To bude svezeníčko a bez front na skluzavku 


Čápi - Jimramovské Pavlovice

Čápi přilétli " domů "
Každý rok netrpělivě sledujeme, kdy se čapí pár vrátí "domů ", do Jimramovských Pavlovic. Včera jsme opět po roce zaslechli jejich spokojené klapání zobáků. Vyvedou tak, jako v loňském roce 3 mladé ? Necháme se překvapit .A že jejich začátky nebyly jednoduché si můžete přečíst zde


Zvětšit

DOVOLENÁ V POHÁDCE = DOVOLENÁ V ZELENÉM SRDCI EVROPY

Informace o tom, že Vysočina je dlouhodobě jednou z nejčistších oblastí v Česku, ale i v Evropě, je již známa. Jsme opravdu moc rádi, že i podle posledních monitoringů je tento stav setrvalý a Vysočina je nejenom kouzelným místem naší vlasti, ale i zdravá. A v této kráse je právě naše Pohádka.
Zde máte možnost se dozvědět více: http://extranet.kr-vysocina.cz/…/pdf/noviny/noviny-03-15.pdf


Zvětšit

Velikonoční svátky v Pohádce

Venku ležela sněhová peřina, ale v naší Pohádce panovala příjemná a pohodová atmosféra velikonočních svátků. Stejně tak milá setkání i velikonoční mlsání.


Informace na dlani

Informace na dlani - po celý rok pro Vás sledujeme veškeré dění v okolí našeho penzionu. Spolupracujeme s informačními centry v okolních městech a snažíme se pro Vás, naše klienty, připravit maximum informací o těch nejrůznějších aktivitách, programech, nově vzniklých zajímavých místech, sportovištích, prostě o všem, co stojí za to, při návštěvě našeho regionu vidět.  I letos, pro Vás máme připraveny tipy na NOVINKY v našem okolí. V recepci penzionu i v apartmánech naleznete naše - INFORMACE NA DLANI. A co si pod tímto názvem máte představit? Spoustu letáčků, brožurek, cyklomapy, tipy na pěší a turistické výlety, atrakce pro děti, aktuální přehled výstav, doporučení nejrůznějších sportovišť, nabídku tipů pro návštěvu přírodních a kulturních památek, společenské dění a programy, které právě daném období v okolí našeho penzionu probíhají. Nabídka toho - kudy, kam a za čím je opravdu veliká. A letos opět plná krásných novinek.


Zvětšit

KDYŽ SE TAK JEDEN LÍHNE
Letní prázdniny jsou pro mnohé možná ještě daleko, ale u nás v Pohádce to rozhodně neplatí. Pilně pracujeme,připravujeme vymýšlíme a tvoříme, aby si děti "nejen" letní prázdniny v Pohádce užily. Jednoznačně nejvíce příprav si žádá naše novinka -Pirátská výprava. Jako důkaz místo slibů, Vám přinášíme malou ukázku toho - jak se tak jeden líhne. Doufáme, že se ze škaredého vylíhne krásný papoušek. Až bude hotový, určitě Vám ho rádi představíme. Piráti v Pohádce budou prostě BOMBA !!!


Zvětšit

LÉTO = PRIMA PRÁZDNINY V POHÁDCE

Jako každý rok, tak i letos, jsme pro prázdninové měsíce připravili pro malé i velké návštěvníky našeho penzionu bohatý animační program. Při týdenních pobytech jsou pro děti připraveny hned 2 animační programy ZDARMA - ZAHRNUTY V CENĚ POBYTU. Ostatní programy je možné dokoupit. Každý z animačních bloků je zaměřen tak, aby se bavily především děti, ale co je víc, než, když se mamka a taťka zapojí a společně se svými dětmi, alespoň na malou chvíli, zapomenou na každodenní stres a promění se třeba v trochu většího ŠMOULU, nebo PIRÁTA. Kdo, chce může, kdo nechce nemusí. 

A na co se mohou děti letos v Pohádce těšit ?

Dobrodružství vodníka Toníka - (ZDARMA -zahrnuto v ceně pobytu) Toník si pro děti na letošní rok připravil krásný nový vodnický deník a fazolky. Každý den, pěkně po vodnicku rozdá dětem své úkoly. Až na samém konci jejich pobytu zkontroluje dětem jejich deníky. Uvidí, kdo dokázal splnit nelehké úkoly. Pro všechny chytré hlavičky má připraven diplom a krááásný dáreček na památku (jen počkejte až ho uvidíte)

Šmoulí olympiáda - (ZDARMA - zahrnuto v ceně pobytu)  - Malí Šmoulíčci do naší Pohádky už prostě patří. Děti je milují a o zařazení právě tohoto animačního programu si nejvíce píšete. Takže - Šmoulíčci a jejich olympiáda nechybí v naší programové nabídce ani letos. Kostýmy pro malé Šmoulíky si s sebou vozit nemusíte. Ty vám v naší Pohádce rovněž ZDARMA zapůjčíme. Můžete se těšit na úžasné šmoulí odpoledne plné nových her, soutěží a prima zábavy. A možná nás opět přijde pozlobit i darebný Gargamel. 

Kouzlení s pohádkovými razítky - tento animační program je určen pro všechny malé šikulky. Baví kluky i holčičky .Vyrobíme si pravý prázdninový deník. A jaký bude? O tom si rozhodnete milé děti sami. Třeba - o princeznách - autech- fotbale - vílách nebo dinosaurech. Vyrobený deník si děti odvezou domů. Diplom - "Pohádkový šikula" si zaslouží všichni výtvarní umělci. Cena : 150,- Kč / dítě. 

Pirátská výprava - NOVINKA 2015 - Ten, kdo má odvahu, vtip a správné srdce piráta se s námi může vydat na dobrodružnou výpravu za pokladem. Jen ti neodvážnější, co dokáží splnit všechny úkoly vydané samotným kapitánem, mohou dojít k vytouženému cíli s pokladem. Odměnou jim bude .......... nechte se překvapit !!! Cena : 150,- Kč / dítě. 

... a ještě ... na vás čeká ... OBROVSKÉ PŘEKVAPENÍ ... ale to opravdu prozradit nemůžeme ..., uvidíte sami, až k nám do Pohádky přijedete.  


Zvětšit

Letní pohádkové prázdniny  - TO BUDE BOMBA !

Už nyní připravujeme bohatý program pro letní prázdniny. Můžeme prozradit, že se můžete těšit na animace o které si píšete a jsou našimi "stálicemi". Ale připravujeme i horké novinky, pro naše každoroční návštěvníky (nechceme totiž, aby se letití mazáci, kteří naši Pohádku navštěvují již několikátým rokem a rostou spolu s ní, nudili.) 

 


Pohádkové velikonoce

MALUJEME VELIKONOCE - 3.- 6. 4.

Pro všechny děti jsme si na velikonoční svátky připravili BAREVNÉ VELIKONOCE. Vyrobíme si veselého zajíčka a k němu krásná barevná vajíčka. Přijeďte společně se svými dětmi přivítat jaro do Pohádky. Víte jak je u nás na jaře krásně ? 


Zvětšit

Čarodějnický slet 30.4.- 3.5.2015

Je vidět, že se na čarodějnické řádění v Pohádce těšíte. Vůbec se nedivíme. Atmosféra minulých čarodějnických sletů, byla totiž úúúplně parádní. Zbývá poslední volný apartmán Peklo. Tak neváhejte a nepromarněte poslední šanci být s námi .


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>