Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Letní pohádkové prázdniny  - TO BUDE BOMBA !

Už nyní připravujeme bohatý program pro letní prázdniny. Můžeme prozradit, že se můžete těšit na animace o které si píšete a jsou našimi "stálicemi". Ale připravujeme i horké novinky, pro naše každoroční návštěvníky (nechceme totiž, aby se letití mazáci, kteří naši Pohádku navštěvují již několikátým rokem a rostou spolu s ní, nudili.) 

 


Pohádkové velikonoce

MALUJEME VELIKONOCE - 3.- 6. 4.

Pro všechny děti jsme si na velikonoční svátky připravili BAREVNÉ VELIKONOCE. Vyrobíme si veselého zajíčka a k němu krásná barevná vajíčka. Přijeďte společně se svými dětmi přivítat jaro do Pohádky. Víte jak je u nás na jaře krásně ? 


Zvětšit

Čarodějnický slet 30.4.- 3.5.2015

Je vidět, že se na čarodějnické řádění v Pohádce těšíte. Vůbec se nedivíme. Atmosféra minulých čarodějnických sletů, byla totiž úúúplně parádní. Zbývá poslední volný apartmán Peklo. Tak neváhejte a nepromarněte poslední šanci být s námi .


kuchyňka pro malé kuchařky

NOVINKA - pro naše malé kuchařky

V naší krásné herně je pro děti připraveno spousta krásných hraček. Přidali jsme další  - kuchyňku s vybavením pro malé kuchařky. 


Bezpečnost Vašich dětí je pro nás prioritou

Další krok pro bezpečí Vašich dětí v Pohádce

V našem penzionu na bezpečnost Vašich dětí myslíme především. A tak jsme nově nainstalovali bezpečnostní zábrany ke schodištím v jednotlivých apartmánech. Jedná se o inovativní, důkladně testovanou zábranu, která byla po několika letech vývoje uvedena na trh se snadnou instalaci. Má nadčasový nenápadný design, pevnost, trvanlivost. Po odblokování se automaticky zavírá (složí). Odpovídá nejnovější evropské normě EN1930:2011, ale i americké normě ASTM F1004. Vyrobeno v Dánsku, celosvětově patentováno, testováno v TÜV.  Hlavní péče, zodpovědnost a starost o bezpečí Vašich dětí, ale stále zůstává na Vás - rodičích.My se budeme maximálně snažit, aby náš penzion byl co nejvíce bezpečným místem pro Vaše děti.


Milé setkání v Pohádce s Gabrielou Soukalovou a Petrem Koukalem

Světový pohár v biatlonu 2015  a hvězdná sportovní návštěva v Pohádce

Během SP v biatlonu do naší Pohádky zavítala velice milá a vzácná návštěva. Gabriela Soukalová a Petr Koukal - oba dva úžasní sportovci a SUPER lidičky. Děkujeme za příjemné osobní setkání, úchvatnou sportovní podívanou a držíme pěsti ve sportovní kariéře, ale především v osobním životě.... a těšíme se opět na viděnou v naší Pohádce

 


Zvětšit

Super prázdniny co mají bubliny

Nejen dospělí,ale i děti milují relaxaci a pobyt ve vířivé vaně. Je SUPER, že tahle prima zábava s bublinkami není vůbec závislá na počasí. 


Zvětšit

Pro všechny, kdo rádi čtou přicházíme s novinou !!!

Každý, malý nebo velký čtenář si při pobytu v naší Pohádáce může přečíst nějakou pěknou knížku. Vždyť chvíle odpočinku, dovolená a pěkná knížka k sobě prostě patří.


Zvětšit

Velký sportovní svátek jen malý kousek od Pohádky

Protože Pohádka fandí všem sportům, nemůžeme ani letos zapomenout na velký sportovní svátek SP v biatlonu konaný ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě. Držíme pěsti všem našim medailovým nadějím a těšíme se úžasnou atmosféru jen malý kousek od naší Pohádky.


Zvětšit

Pro všechny chytré dětičky jsme připravili  POHÁDKOVÉ DENÍČKY

Víte jak to děti mají ? Strašně rády si prý hrají. Křížovky luští křížem krážem, rybku dokáží nakreslit jedním tahem. A protože víme, co je baví a chceme, aby v naší Pohádce byly spokojené, tak jsme si pro jejich chytré hlavičky připravili POHÁDKOVÉ DENÍČKY. 


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  >>