Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Trička jako z pohádky

Trička jako z pohádky

K naší kolekci krásných barevných pohádkových triček jsme letos přidali trendy limetkovou barvičku. Podívejte jak sluší. Tyto módní kousky si můžete zakoupit v našem penzionu.


Penzion Chalupa Pohádka - Pirátská výprava za pokladem - animační program

Pirátská výprava za pokladem

Pirátská flotila s nejdrsnější pirátskou partou zcela ovládla dění v Pohádce. Pod vedením kapitánky, nám všem předvedli při plnění nejrůznějších pirátských úkolů, jak moc jsou šikovní, odvážní a hbití. Najít poklad, osedlat si stádo divokých mořských koníků, zahnat hejno chobotniček, předvést přesnou trefu,vylovit poklad, nebo najít odvahu a vlézt žralokovi přímo do jeho tlamy.To je jen malý výčet, toho, co museli piráti při své cestě za pokladem zvládnout. A jak to dopadlo? Všichni si užili krásný, slunečný, pohádkový,pirátský PRIMA den. více ZDE


Penzion Chalupa Pohádka - fandíme hokeji

HOŠI DO TOHO !!!

Na stadionech fandí českému hokejovému týmu na MS 2015 BOB a BOBEK. U nás v Pohádce fandíme se SNĚHURKOU. Posíláme pohádkové štístko na hokejky našich hráčů.


Penzion Chalupa Pohádka- Čarodějnice - animační program

Čarodějnický slet 

Letošní čarodějnický slet se opět vydařil. Sešla se skvělá parta Čarodějek a Čarodějů. Plnění nejrůznějších úkolů zvládli všichni úplně hravě. Přičarovali jsme si sice trochu chladnější, ale za to nezmoknoucí počasí a tak nálada byla prostě SUPER. Jako překvapení pro všechny čarodějnické šikulky bylo svezení na koníkovi. Pro mlsné jazýčky bylo připraveno čaromslání a nápoj krásy.HEJKY- TEJKY - HEJKY -TEJKY ..... tak zase za rok PAVLOVICKÉ ČARODĚJKY !!! více ZDE


Zvětšit

Tak jsem tady děti milé,
v chýši mi byla už dlouhá chvíle. Pohádku jsem prošmejdila a pěkně se zabydlela. Bydlím přímo u dveří a ten,kdo mi nevěří, tak toho si sním k večeři.


Zvětšit

Čarodějnice se blíží

Mám  pocit, že je něco ve vzduchu ! Čarodějnické hemžení v Pohádce je tady co nevidět. Myslím, že letošní slet bude stát za to !


Náš nový pohádkový kamarád

Náš nový pohádkový kamarád

Ahoj lidi, tak už jsem tady ! Jsem učiněný fešák. Hodím se do domu i do zahrady. Hodím se prostě úplně všude. A věřte, že se mnou sousta legrace bude. Těším se na dětičky, táty i maminky, těším se na dědoušky i bábinky. Nejvíc se těším na letní prázdniny, až budeme společně dělat blbiny.


Dětská skluzavka- dětská herna Penzion Chalupa Pohádka

Svezení pro více zadečků
Kuličky a bazén naše pohádkové děti prostě milují. A tak jsme přidali ještě jednu skluzavku. To bude svezeníčko a bez front na skluzavku 


Čápi - Jimramovské Pavlovice

Čápi přilétli " domů "
Každý rok netrpělivě sledujeme, kdy se čapí pár vrátí "domů ", do Jimramovských Pavlovic. Včera jsme opět po roce zaslechli jejich spokojené klapání zobáků. Vyvedou tak, jako v loňském roce 3 mladé ? Necháme se překvapit .A že jejich začátky nebyly jednoduché si můžete přečíst zde


Zvětšit

DOVOLENÁ V POHÁDCE = DOVOLENÁ V ZELENÉM SRDCI EVROPY

Informace o tom, že Vysočina je dlouhodobě jednou z nejčistších oblastí v Česku, ale i v Evropě, je již známa. Jsme opravdu moc rádi, že i podle posledních monitoringů je tento stav setrvalý a Vysočina je nejenom kouzelným místem naší vlasti, ale i zdravá. A v této kráse je právě naše Pohádka.
Zde máte možnost se dozvědět více: http://extranet.kr-vysocina.cz/…/pdf/noviny/noviny-03-15.pdf


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>