Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Pro Vaše sladké sny nabízíme kvalitní ložní povlečení

Sladké snění v Pohádce

Již deset let se snažíme v našem rodinném penzion nabízet kvalitní služby. Není tomu jinak ani při výběru ložního povlečení. Proto jsme se se i nyní, při obnově ložního sortimentu, spojili s kvalitní českou rodinnou firmou paní Zdeňky Podpěrové a zakoupili jsme pro váš spánek kvalitní ložní povlečení. Jsme rádi, že nové ložní povlečení splňuje požadavky na vysokou kvalitu materiálu, ale z nabízeného sortimentu jsme si vybrali vzory, které designově ladí k interiéru jednotlivých apartmánů. Přejeme vám všem sladký a voňavý spánek v naší Pohádce.


Zvětšit

Nabídka pobytů s programem - podzim - zima 2015

Ještě sice máme před sebou kousek jara a hlavně krásné prosluněné letní prázdniny, ale už nyní se mnozí z Vás ptáte - co nabídne Pohádka v druhé polovině roku ? A tak pro všechny, kteří si rádi svoji dovolenou rezervují včas, přinášíme nabídku pobytů s animačními programy zahrnutými v ceně pobytu na druhou polovinu roku. Pohádkovou nití jsme pro Vás ušili pobyty doslova na míru. Pevně doufáme, že si vybere každý.Těšíme se na Vás.


Zvětšit

Den dětí s Hitrádiem Vysočina a naší Pohádkou 

Vezměte celou rodinu s dětmi a přijďte se v sobotu 30.5.2015 pobavit na Den dětí s Hitrádiem Vysočina v Jihlavě. Najdete zde i náš pohádkový fotokoutek. Těšíme se na Vás


Trička jako z pohádky

Trička jako z pohádky

K naší kolekci krásných barevných pohádkových triček jsme letos přidali trendy limetkovou barvičku. Podívejte jak sluší. Tyto módní kousky si můžete zakoupit v našem penzionu.


Penzion Chalupa Pohádka - Pirátská výprava za pokladem - animační program

Pirátská výprava za pokladem

Pirátská flotila s nejdrsnější pirátskou partou zcela ovládla dění v Pohádce. Pod vedením kapitánky, nám všem předvedli při plnění nejrůznějších pirátských úkolů, jak moc jsou šikovní, odvážní a hbití. Najít poklad, osedlat si stádo divokých mořských koníků, zahnat hejno chobotniček, předvést přesnou trefu,vylovit poklad, nebo najít odvahu a vlézt žralokovi přímo do jeho tlamy.To je jen malý výčet, toho, co museli piráti při své cestě za pokladem zvládnout. A jak to dopadlo? Všichni si užili krásný, slunečný, pohádkový,pirátský PRIMA den. více ZDE


Penzion Chalupa Pohádka - fandíme hokeji

HOŠI DO TOHO !!!

Na stadionech fandí českému hokejovému týmu na MS 2015 BOB a BOBEK. U nás v Pohádce fandíme se SNĚHURKOU. Posíláme pohádkové štístko na hokejky našich hráčů.


Penzion Chalupa Pohádka- Čarodějnice - animační program

Čarodějnický slet 

Letošní čarodějnický slet se opět vydařil. Sešla se skvělá parta Čarodějek a Čarodějů. Plnění nejrůznějších úkolů zvládli všichni úplně hravě. Přičarovali jsme si sice trochu chladnější, ale za to nezmoknoucí počasí a tak nálada byla prostě SUPER. Jako překvapení pro všechny čarodějnické šikulky bylo svezení na koníkovi. Pro mlsné jazýčky bylo připraveno čaromslání a nápoj krásy.HEJKY- TEJKY - HEJKY -TEJKY ..... tak zase za rok PAVLOVICKÉ ČARODĚJKY !!! více ZDE


Zvětšit

Tak jsem tady děti milé,
v chýši mi byla už dlouhá chvíle. Pohádku jsem prošmejdila a pěkně se zabydlela. Bydlím přímo u dveří a ten,kdo mi nevěří, tak toho si sním k večeři.


Zvětšit

Čarodějnice se blíží

Mám  pocit, že je něco ve vzduchu ! Čarodějnické hemžení v Pohádce je tady co nevidět. Myslím, že letošní slet bude stát za to !


Náš nový pohádkový kamarád

Náš nový pohádkový kamarád

Ahoj lidi, tak už jsem tady ! Jsem učiněný fešák. Hodím se do domu i do zahrady. Hodím se prostě úplně všude. A věřte, že se mnou sousta legrace bude. Těším se na dětičky, táty i maminky, těším se na dědoušky i bábinky. Nejvíc se těším na letní prázdniny, až budeme společně dělat blbiny.


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>