Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Krásný vzkaz pro nový rok 2018

Když nový rok začínáte krásným vzkazem, že jste " NEJ " .... Děkujeme Adélko


Zvětšit

Odarovat a darovat radost k Vánocům prostě patří

Dárečky z Pohádky jsou připravené a zabalené. Teď už zbývá je odvést tam kam patří, tam, kde pod stromečkem udělají radost a rozzáří oči ... a náš pocit - už teď je krásnýýýýý

 


Zvětšit

Sněhová nadílka

Snížek sice studí, ale vánoční svátky a zasněžená krajina jsou pro všechny z nás ONY vysněné Vánoce. Budou letos sněhobílé ?


Zvětšit

Cukroví spousta, samá lahodná sousta ...

Princezna už vůní vanilky a cukroví provoněla celou naši Pohádku.


Zvětšit

JAK SE KOUZLÍ V POHÁDCE

Opět byla naše Pohádka plná kouzel. Nepřišel sice žádný kouzelník, ale o ta pravá kouzla se postarala naše pohádková zlatíčka sama se svými lampionky. A když se pak ve tmě všechna ta krása rozsvítila, jakoby nám na Pohádku zaklepaly V á n o c e :-)
 


Zvětšit

Mikulášská besídka

Už za 14 dní se všichni, kdo přijedou do Pohádky mohou těšit na příchod Mikuláše s celou svoji družinou a na krásnou mikulášskou besídku. Přijďte nasát vůni blížících se Vánoc a prožít první adventní čas v klidu a beze spěchu. Na ty nejrůznější doprovodné akce se můžete těšit i v blízkém okolí naší Pohádky. Rezervujte si včas Váš pobyt. Těšíme se na Vás.
 


Zvětšit

Aby se v Pohádce mohly vařit královské dobroty

Pro naše pohádková zlatíčka se prostě snažíme dělat maximum. Víme, že hru na malé kuchtíky MILUJÍ holčičky i kluci a tak doplňujeme další a další krásné kousky pro jejich královské vaření. Jejich radost je naší největší odměnou.
 


Zvětšit

PODZIMNÍ ROMANCE 

Přijeďte si vychutnat krásu babího léta na Vysočinu, odpočinout si, načerpat sil a prostě jen tak lenošit u kamen. A co třeba už tento víkend ? Příslibu zlatavého slunečného víkendu se nedá odolat. Co říkáte ? Těšíme se na Vás
 


Zvětšit

Přijeďte ochutnat ... okamžiky. A jaké ?

Okamžiky štěstí si sice musí najít každý sám, ale kouzelných míst, kde mohou vznikat je všude kolem Pohádky spousta !


Zvětšit

Lesní pohádka

Dny baního léta jsou všude kolem plné pohádek. V okolních lesích se skrývá třeba ta o tichu a houbičkách. Přijte je přečíst vašim dětem i sobě.


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>