Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Zvětšit

Cukroví spousta, samá lahodná sousta ...

Princezna už vůní vanilky a cukroví provoněla celou naši Pohádku.


Zvětšit

JAK SE KOUZLÍ V POHÁDCE

Opět byla naše Pohádka plná kouzel. Nepřišel sice žádný kouzelník, ale o ta pravá kouzla se postarala naše pohádková zlatíčka sama se svými lampionky. A když se pak ve tmě všechna ta krása rozsvítila, jakoby nám na Pohádku zaklepaly V á n o c e :-)
 


Zvětšit

Mikulášská besídka

Už za 14 dní se všichni, kdo přijedou do Pohádky mohou těšit na příchod Mikuláše s celou svoji družinou a na krásnou mikulášskou besídku. Přijďte nasát vůni blížících se Vánoc a prožít první adventní čas v klidu a beze spěchu. Na ty nejrůznější doprovodné akce se můžete těšit i v blízkém okolí naší Pohádky. Rezervujte si včas Váš pobyt. Těšíme se na Vás.
 


Zvětšit

Aby se v Pohádce mohly vařit královské dobroty

Pro naše pohádková zlatíčka se prostě snažíme dělat maximum. Víme, že hru na malé kuchtíky MILUJÍ holčičky i kluci a tak doplňujeme další a další krásné kousky pro jejich královské vaření. Jejich radost je naší největší odměnou.
 


Zvětšit

PODZIMNÍ ROMANCE 

Přijeďte si vychutnat krásu babího léta na Vysočinu, odpočinout si, načerpat sil a prostě jen tak lenošit u kamen. A co třeba už tento víkend ? Příslibu zlatavého slunečného víkendu se nedá odolat. Co říkáte ? Těšíme se na Vás
 


Zvětšit

Přijeďte ochutnat ... okamžiky. A jaké ?

Okamžiky štěstí si sice musí najít každý sám, ale kouzelných míst, kde mohou vznikat je všude kolem Pohádky spousta !


Zvětšit

Lesní pohádka

Dny baního léta jsou všude kolem plné pohádek. V okolních lesích se skrývá třeba ta o tichu a houbičkách. Přijte je přečíst vašim dětem i sobě.


Zvětšit

Milá návštěva v Pohádce

Moc rádi jsme v naší Pohádce přivítali vynikajícího útočníka HC KOMETA BRNO Tomáše Vincoura se svojí úžasnou rodinou. Posíláme štístko na hokejku nejen Tomášovi, ale celé KOMETĚ a držíme pěsti při obhajobě titulu mistra Extraligy.
 


Pobyty s programem Penzion Chalupa Pohádka

Nabídka pobytů s programem PODZIM - ZIMA 2017

Prožjte krásné babí léto, nebo tajemný vánoční čas v naší Pohádce. Rezervujte si včas svůj pobyt s programem pro děti. Těšíme se na vás

 

 

 


Úkoly vodníka Toníka - Penzion Chalupa Pohádka

A víte, že ?

Pohádkové dětičky mají chytré hlavičky ! Tak přesně tohle zjistil náš vodník Toník, když všechny jeho úkoly dokázaly děti hravě splnit. Ani o těch prázdninách jim nedá pokoj :-) ... ale ty voníkovské odměny stojí za TO !


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>