Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Penzion Chalupa Pohádka - naši nejmeší

Sluníčko - Pohádka a naši nejmenší  :-)

Krásné letní dny plné sluníčka si v naší Pohádce užívají naplno i naše nejmenší zaltíčka. Nemusíte nikam daleko k moři, stačí do Pohádky.


Soutěžíme s Feedo.cz a Baby sebamed

Sdílejte - soutěžte a vyhrajte SUPER pobyt v naší Pohádce !!!

Ve spolupráci s Feedo.cz a kosmetikou SEBAMED máte možnst právě Vy vyhrát pobyt v krásném penzionu Chalupa Pohádka a nebo balíček kosmetiky Baby Sebamed. Více informací o soutěži naleznte na www.feedo.cz

Pošlete nám fotografii na téma: Jak si užíváme sluníčko.

Podrobná pravidla soutěže: www.feedo.cz/soutez/soutez-s-kosmetikou-sebamed


Mašinka Tomáš v Penzionu Chalupa Pohádka

STANICE POHÁDKA

Haló, haló! Do stanice POHÁDKA právě dorazila Mašinka TOMÁŠ .... a to napořád. A nejvíc, co to jde, se těší na všechny d ě t i č k y 


Soutěž s Baby Friendly, Penzion Chalupa Pohádka

SOUTĚŽTE s BABY FRIENDLY a vlastně tak trochu i s naší POHÁDKOU 

Poštěte fotografii z Vaší návštěvy u nás v Pohádce a vyhrajte !!! Se ZLATOU Pohádkou Vás čeká určitě nějaká pěkná odměna. A nezapomeňte se nám pochubit jak se svojí fotografií, tak i s výhrou.  Držíme pěsti !


Baby friendly, oceněno rodiči - Penzion Chalupa Pohádka

D Ě K U J E M E !

 

 


Dětská herna

Aby bylo veselo a radostněji :-)

Radost dětí do Pohádek  prostě patří. My v naší Pohádce moc dobře víme, že děti si ze všeho nejraději hrají a tak jsme jim do pohádkové herničky pořídili další krásné hračky. A ještě jedno " hračkové překvapení " máme schované. Těšte se, bude to PECKA :-)


Zvětšit

A výletování může začít

Ať už se z Pohádky vydáte na toulky a výlety Vysočinou pěšky, na kole, nebo autem, všechny informace kudy a kam máte v naší Pohádce pěkně připraveny : 


Zvětšit

Jeden májový vzkaz 

Jsme moc rádi a těší nás čít tyhle vzkazy :-) Děkujem za ně


Pohádkové velikonoční dílničky

Pohádkové velikonoční dílničky

Velikonoční dílničky jsou u nás v Pohádce plné šikovných dětí. Nebylo tomu jinak ani o těch letošních velikonočních svátcích. Dětičky byly úžasné :-)


Zvětšit

LETNÍ PRÁZDNINY V POHÁDCE 

I v letošním roce jsme pro rodiny s dětmi připravili nabídku prima pohodové letní dovolené, kterou si v Pohádce užijí opravdu všichni. První letošní termín letní prázdninové dovolené s programem začínáme již v termínu 17.6.2017. V období letních prázdnin 2017 nabízíme  týdenní pobyty (so - so). Pečlivě jsme připravili animační programy pro letošní sezonu. Více o naší nabídce se dozvíte zde. Přijměte naše pozvání na prázdninové pobyty plné zážitků na Vysočině. Rezervujte si svoji letní dovolnou včas. Těšíme se na Vás.

 


Starší články: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>