Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Dvoupokojový 4 lůžkový **** apartmán se skládá z otevřeného obývacího pokoje, který je propojen společně s kuchyní a jídelním koutem. Příslušenstvím apartmánu je i předsíň a luxusně vybavená koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a WC.

Po schodišti pak vystoupáte do uzavřeného pokoje, kde se nachází již opravdový čtyřlůžkový ráj. Jsou zde připravena čtyři samostatná lůžka a jedna dětská postýlka. Dětská postýlka je určena dětem do dvou let. Další dvě lůžka (přistýlky) je možné využít rozložením sedací soupravy v obývacím pokoji. I tyto lůžka nabízí komfortní spaní.

Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou, barevnou televizí, satelitem. Kompletně vybavená kuchyň se sporákem, lednicí s mrazničkou, mikrovlnnou troubou, el. varnou konvicí, stylovým jídelním servisem a jídelním koutem, Vám umožní kvalitní přípravu jídel i stolování.

Veškeré zařízení je zcela nové a kompletní vybavení interiéru ctí samotný název apartmánu.

Rajské ložní povlečení, ručníky, toaletní potřeby, spotřebovaná el. energie, spotřeba vody, topení, poplatek obci i závěrečný úklid jsou součástí ceny pronájmu.

Pro naše nejmenší je na požádání možné připravit dětskou postýlku. Dětská postýlka je určena dětem do dvou let. V apartmánu jsou instalovány zábrany ke schodištím.

Ostatní - dle všeobecných podmínek.

Fotogalerie:

 

Apartmán Ráj- obývací pokoj s jídelnouApartmán Ráj- kuchyň s jídelním koutemApartmán Ráj- obývací pokoj Apartmán Ráj- obývací pokoj Apartmán Ráj- předsíňApartmán Ráj- obývací pokoj s jídelnouApartmán Ráj - ložniceApartmán Ráj- schodiště do ložniceApartmán Ráj- předsíňApartmán Ráj- koupelnaApartmán Ráj - koupelnaApartmán Ráj - koupelnaApartmán Ráj- koupelnaApartmán Ráj