Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Dvoupokojový luxusní 4 lůžkový **** apartmán se skládá z otevřeného obývacího pokoje, který je propojen společně s kuchyní a jídelním koutem. Příslušenstvím apartmánu je i předsíň a luxusně vybavená koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Po schodišti pak vystoupáte do uzavřeného pokoje, kde se nachází již opravdové čtyřlůžkové Peklo. Jsou zde připravena čtyři samostatná lůžka a jedna dětská postýlka. Dětská postýlka je určena dětem do dvou let. Další dvě lůžka (přistýlky) je možné využít rozložením sedací soupravy v obývacím pokoji. I tyto lůžka nabízí komfortní spaní.

Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou, barevnou televizí, satelitem. Pekelné teplo Vám nabídnou krbová kamna, kterým vládne sám Lucius. Kompletně vybavená kuchyň s lednicí s mrazničkou, sporákem, myčkou, mikrovlnnou troubou, el. varnou konvicí, stylovým jídelním servisem a jídelním koutem, Vám umožní kvalitní přípravu jídel i stolování.

Veškeré zařízení je zcela nové a kompletní vybavení interiéru ctí samotný název apartmánu.

Pekelné ložní povlečení, ručníky, toaletní potřeby, spotřebovaná el. energie, spotřeba vody, topení, poplatek obci i závěrečný úklid jsou součástí ceny pronájmu.

Pro naše nejmenší je na požádání možné připravit dětskou postýlku. Dětská postýlka je určena dětem do dvou let.V tomto apartmánu jako jediném nejsou nainstalovány zábrany ke schodištím.

Fotogalerie:

Apartmán Peklo Apartmán Peklo - kuchyň s jídelním koutemApartmán Peklo - jídelnaApartmán Peklo Apartmán Peklo - ložniceApartmán Peklo Apartmán Peklo Apartmán Peklo Apartmán Peklo - samostatná ložnice se čtyřmi lůžky a dětskou postýlkouApartmán Peklo - kuchyňApartmán Peklo - koupelnaApartmán Peklo - koupelnaApartmán Peklo Apartmán Peklo - jídelní kout Apartmán Peklo Apartmán Peklo - obývací pokojApartmán Peklo - obývací pokojApartmán Peklo -jídelní koutApartmán Peklo Apartmán Peklo Apartmán Peklo - ložnice