Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Dvoupokojový 4 lůžkový *** apartmán se skládá z otevřeného obývacího pokoje, který je propojen společně s kuchyní a jídelním koutem. Příslušenstvím apartmánu je i předsíň a luxusně vybavená koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Po schodišti pak vystoupáte do uzavřené ložnice, kde se nachází již opravdové čtyřlůžkové nebe. Jsou zde připravena čtyři samostatná lůžka a jedna dětská postýlka. Dětská postýlka je určena dětem do dvou let. Další dvě lůžka (přistýlky) je možné využít rozložením sedací soupravy v obývacím pokoji. I tyto lůžka nabízí komfortní spaní.

Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou, barevnou televizí, satelitem. Kompletně vybavená kuchyň s lednicí, sporákem, lednicí s mrazničkou, mikrovlnnou troubou, el. varnou konvicí, stylovým jídelním servisem a jídelním koutem, Vám umožní kvalitní přípravu jídel i stolování.

Veškeré zařízení je zcela nové a kompletní vybavení interiéru ctí samotný název apartmánu.

Nebeské ložní povlečení, ručníky, toaletní potřeby, spotřebovaná el.energie, spotřeba vody, topení, poplatek obci i závěrečný úklid jsou součástí ceny pronájmu. V apartmánu jsou instalovány zábrany ke schodištím.

Fotogalerie:

Penzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - kuchyňPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -obývací pokojPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -kuchyň s obývacím pokojemPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -obývací pokojPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -ložnicePenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -ložnicePenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -ložnice s dětskou postýlkouPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -ložnice s dětskou postýlkouPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - obývací pokoj s rozkládací sedací soupravouPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -ložnicePenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - obývací pokoj s rozkládací sedací soupravouPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - obývací pokoj s rozkládací sedací soupravouPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe Penzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - kuchyňský kout s jídelnouPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - předsíňPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - ložnicePenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe Penzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe - koupelna se sprchovým koutemPenzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -koupelna Penzion Chalupa Pohádka - apartmán Nebe -koupelna