Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Apartmán Pohádka je největší z nabízených apartmánů. V každém ze tří podlaží Vás uvítají víly, skřítci, broučci a jiné pohádkové bytosti. Jsou povahy mírumilovné a láskyplné. Obvzláště milují děti.

Dostatek prostoru umožní ubytování pro 8 - 15 osob 

Veškeré zařízení je zcela nové a kompletní vybavení interiéru ctí samotný název apartmánu.

Pohádkové ložní povlečení, ručníky, toaletní potřeby, spotřebovaná el. energie, spotřeba vody, topení, poplatek obci i závěrečný úklid jsou součástí ceny pronájmu.

Pro naše nejmenší je na požádání možné připravit dětskou postýlku. K dispozici jsou 3 dětské postýlky. Dětská postýlka je určena dětem do dvou let. V apartmánu jsou instalovány zábrany ke schodištím.

 


Přízemí:

- předsíň, schodiště, samostatné WC, koupelna - vana, umyvadlo, společně spojená kuchyň a obývací pokoj


Obývací pokoj

Je vybaven koženou sedací soupravou, komodami, TV, satelit, rádiem + CD, stolní hry a karty.


Kuchyňský kout

Plně vybavená kuchyňská linka, kombinovaný sporák, kachlová kamna, lednice s mrazničkou, mikrovlnná trouba, varná konvice. Kuchyň svoji vybaveností uspokojí i náročné kuchařky. Jídelní kout, jídelní židle a stůl, skříň.


1.patro:

Broučkův pokoj - pokojík s dvěma lůžky, kde broučci Janinka a Jindříšek budou hlídat Vaše sladké sny, skříň

Královská komnata - romantická ložnice se třemi lůžky, šatní skříň

Bylinkový pokoj lučních skřítků - dvoulůžkový pokoj a komoda

Soc. zařízení - WC, sprchový kout a umyvadlo


2. patro:

 Tajemná komnata - prostorná lůžková komnata s osmi lůžky


Apartmán Pohádka - jídelnaApartmán Pohádka - obývací pokoj s jídelnouApartmán Pohádka - kuchyň + jídelnaApartmán Pohádka - kuchyň s jídelnouApartmán Pohádka - obývací pokoj s jídelnouApartmán Pohádka - obývací pokoj s jídelnouApartmán Pohádka - dekorace penzionuApartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložniceApartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - 1. NPApartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - koupelna 1.NPApartmán Pohádka Apartmán Pohádka - koupelna v přízemíApartmán Pohádka - dekorace penzionuApartmán Pohádka - obývací pokojApartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - ložnice Apartmán Pohádka - koupelna 1. NPApartmán Pohádka - schodištěApartmán Pohádka - koupelna v přízemíApartmán Pohádka - koupelna v přízemíApartmán Pohádka - koupelna v přízemíApartmán Pohádka - dekorace penzionuApartmán Pohádka - dekorace penzionuApartmán Pohádka - dekorace penzionuApartmán Pohádka - dekorace penzionu