Chalupa Pohádka na Facebooku

Certifikát Baby Friendly

Jsme držitelé ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly.

Prázdninové dobrodružství s vodníkem Toníkem

Letní prázdniny jsou v plném proudu a vodník Toník už mohl odměnit šikovné děti, co dokázaly splnit všechny úkoly, které si pro ně připravil. Pro ty nejmenší byly úkoly trochu lehčí, ale starším dětem se jejich hlavičky přece jenom musely snažit. Ale zatím se v naší Pohádce nenašel ani jeden kluk a ani jedna holčička, kterým by se nepodařilo zvládnout všechny úkoly vodníka Toníka. A co to znamená ? No přece, že do Pohádky jezdí jen samé chytré a šikovné děti :-)  Toník už se těší na další šiluky !

Odměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaI ti nejmenší krásně vypracovali všechny vodníkovi úkoly. Odměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaOdměna za splnění všech úkolů do vodníka ToníkaVšechny šikovné děti vodník Toník odměnilVšechny šikovné děti vodník Toník odměnilVšechny šikovné děti vodník Toník odměnilVšechny šikovné děti vodník Toník odměnilZvětšitZvětšitPřekvapení od Sněhurky

Milé překvapení čekalo na děti při jejich odjezdu z Pohádky. Přišla za nimi (jak říkaly děti) "pravá" Sněhurka a dětem rozdala drobné dárečky, jako vzpomínku na pobyt v Pohádce. No a kdo by se nechtěl se Sněhurkou alespoň vyfotit :-)

Sněhurka s dětmiSněhurka s dětmiDárečky od SněhurkyFocení se SněhurkouFocení se SněhurkouKdo si hraje nezlobí - Naše SUPER pohádkové člověče nezlob se !

Tak schválně. Kdy jste naposledy hráli se svými dětmi, nebo přáteli hru člověče nezlob se ? V dnešní době počítačů, tabletů apod...se tato bezvadná hra bohužel kamsi ztratila. A tak jsme se rozhodli u nás v Pohádce její zašlou slávu opět oprášit. Připravili jsme pro Vás zcela ojedinělé venkovní podání této hry. A tak není divu, že kouzelné soutěžní odpoledne nadchlo úplně všechny - malé i velké. I sluníčko na obloze fandilo všem týmům, aby se jim co nejdříve povedlo umístit figurky do svých domečků..... a co Vy ? Dokážete si také takto ještě hrát ? Pokud ANO - tak si přijeďte pohrát za námi do Pohádky .

Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velké Člověče nezlob se ! Prima zábava pro malé i velkéČarodějnický rej

Rok utekl jako das a čarodějky jsou tu zas. Bylo nám všem spolu milo, zpívalo se soutěžilo. Hola, hola, hejky tejky..... tak zase za rok ČARODĚJKY !!!

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitS lampionky za Skřítkem

Nejdříve jsme si museli kouzelné lampionky pěkně vyrobit a pak už jen počkat až se setmí. Kouzelná moc lampionků nám ukázala tu správnou cestu. Na jejím konci na nás  čekal pohádkový Skřítek. Když viděl jaké krásné lampionky děti dokázaly vyrobit, všechny malé šikulky obdaroval sladkou odměnou.

animační program v Baby Friendly penzionuanimační programy pro ubytované hostytvoření s dětmikreativní tvoření s dětmikreativní hrátkykdo si kreslí - nezlobíjak zabavit dítěomalovánkypomáhají i tatíncimaluje celá rodinalampionový průvodlamionkyu skřítkasladká odměnacesta zpětJako opravdové modelky se na přehlídkovém mole v módním stylu HELLO KITTY předvedly malé modelky. Všechny se na malou chvilku staly módními návrhářkami a své modely si sami předvedly na přehlídkovém mole. A kdo ví, třeba právě pohádková módní přehlídka je pro některou z nich začátkem budoucí kariéry modelky :-) .... a kdyby né, tak nevadí, ale v Pohádce se zase vydařila další PRIMA AKCE !!!

 

módní přehlídka Hello Kittymalé modelkypřehlídkové molomódní defiléslečna modelkamalá modelkaHello Kitty přehlídkamodelky v akcimalé modelkyHello KittySladká odměnaMíchaný drink Malá modelkaHello Kitty oblečení Hello Kittydívčí oblečení Hello Kittyslečny parádniceTričko Hello KittyHello Kitty modeljá a moje Hello KittyHello Kitty módní přehlídkaHello KittyMalá modelkaDětská módní přehlídkaDětská módní přehlídkaDětská módní přehlídkaDětská módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaDětská módní přehlídkaDětská módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaHello Kitty módní přehlídkaDo naší Pohádky přišel nový kouzelný svět

Protože oba naše světy spojuje radost z tvoření a kreativity, ale především láska k dětem, bylo jen otázkou času kdy se vzájemně potkáme. A už je to tady !!! Kouzelný svět dětských razítek francouzské firmy AladinE už má svoje místo v našem penzionu. Vždyť, kde jinde by měl být, než tam kde jsou šikovné a tvořivé děti, které stále chtějí objevovat něco nového. Pod odborným vedením kvalifikované lektorky jsme se zúčastnili přímo v naší Pohádce workshopu, abychom pronikli do kouzelného světa razítek, různých výtvarných technik a zpracování materiálu. Jen jsme žasli, jaké krásné věci se dají vyrobit. Pak už jen nechat prostor bezbřehé fantazii a krása může začít. Budeme se snažit při našich animačních programech je předat i Vám a Vašim dětem. Mohou tvořit i ti úplně nejmenší. I pro ně máme připraveny krásné StampoBaby sety. Pokud se Vám práce a tvoření s razítky a ostatním materiálem natolik zalíbí, že si je budete chtít odvést domů z Vaší dovolené i to Vám dokážeme splnit. Výrobky jsou k dostání přímo u nás v penzionu.

                         Těšíme se na společné chvíle strávené v našich pohádkových dílničkách

razítka ALADINErazítka ALADINErazítka ALADINE - pro nejmenšírazítka ALADINE - dekorace interiérutvoření pro dospělétvoření s razítkyrazítka ALADINEdeník pro malé slečnydeník pro pány klukykouzelné štětce - velký hitpotisk tričeknení nad vlastnoručně vyrobený dárekpřání pro holčičkupřáníčko a deníkcestovatelské deníkyKouzelný svět razítek a pohádkového tvoření uchvátil velké, malé i ty nejmenší. A tak se v Pohádce tvořilo, tiskalo a malovalo. Jedna parta "Pohádkových šikulů " střídá druhou.

Maminky s dětmipráce s barvamijak vzniká pirátský deníkPráce s razítkyVytvořit si krásný prázdninový deník není jen takHolčičky mají raději princeznypuzzle Hello Kittysoustředění připráciTvoření s razítkyRazítkování je i velká legracetvořivá dílnapomáhají i maminkypomáhají i maminkypečlivá práce se vyplatígalerie šikovných dětínaši pohádkoví šikulovénaši pohádkoví šikulovénaši pohádkoví šikulovéA knížka pohádek je hotováprázdninové deníkyČarodějnický rej

Svatojakubská noc je plná kouzel, čarování a zaříkávání. I k nám do Pohádky se slétli čarodějnice a čarodějové na svůj rej. Víkendová klání byla rozdělena na dvě čarodějnické party. Nejdříve jsme si museli přičarovat pěkné počasí. A protože jsme v čarování opravdu dobří, sluníčko bedlivě sledovalo jestli čarodějní učedníci dokáží splnit všechny úkoly. A nebyly to ledajaké úkoly. Při hledání čarodějných vajec se mohl v čarodějné krabici nahmatat třeba had,sliz, volské oko, pavouk, nebo myš. Tryskoslalom na koštěti, pavoučí propletenec a čarodějnický jagaskok zase prověřili obratnost a zdatnost malých čarodějnic a čarodějů. Všechny vzlety i přistání byly hladké a bezchybné. Marci- Parci kouzlení zase ukázalo jak šikovné dokážou být čarodějnické ručičky. Vyrobit si sladkou marcipánovou čarodějnici zvládli všichni učedníci úplně hravě. Úplně hravě ji taky dokázali slupnout. Ale zato u žabáka na tréningovém stanovišti nikdo neuspěl. Pusinkovalo se, líbalo se, ale žabáka (sice fešáka) se v prince, nikomu proměnit nepodařilo. Největší nával měla u svého čaro-stánku Berta, která nabízela ochutnávku čarodějných lektvarů. O nápoj lásky, nebo nápoj krásy se čarodějnice mohly doslova přetrhnout. Berta pro ně měla připraveny i pytlíčky s lektvary, které čarodějkám rozdala, aby si nápoje mohly připravit i ve svých chýších. Tentokrát se sletěla opravdu silná sestava a všichni v čarodějné zkoušce plné náročných úkolů obstáli. Čarodějnický výuční list a medaile jim pak právem náleželi. Na závěr našeho sletu se zapálila vatra, opekli jsme čarobuřty a když bude třeba někomu smutno po naší prima partě, tak stačí jen : " 3 x zvolat HEJKY TEJKY a už jsou tady PAVLOVICKÉ ČARODĚJKY"  

                                                                                                      ... tak naviděnou zase příští rok !!!

Čarujeme hezké počasískoro vůbec nejsem vidětPohádkové čarodějniceJedno skupinové čarodějnické foto..no co, všechny chceme být mode-čarodeOchutnávky lektvarůSyrové mochomůrky - to je mňamkaNápoje lásky a krásy v dárkovém baleníLektvarové centrumNa titulce Čaro-mode - BezzubkaNa titulce Čaro-mode- Princeznačekání na stanovištiMarci-Parci kouzleníMarci-Parci kouzlení čekání na stanovištiJedna zamyšlenáStart je náročnýMarci-Parci kouzleníMarci-Parci kouzleníMarci-Parci kouzlení - hlavně použít to správné zaklínadloMarci-Parci kouzleníMedailové oceněníSkupinové foto pro Čaro-modePo náročných discipínách je hlad...ach ti civilisti, infiltrují se úplně všudeZvětšitLáska čarodějnickáČarodějnická přísaha na mouří drápČtení čarodějnického slibuČarodějnická přísaha na mouří drápDiskuze a protesty ohledně náročnosti jednotlivých discipín jsou zcela zbytečnéI čarodějky se umí krásně usmívatSledujeme a fandíme kolegynímHaló,haló ... tady jsemLegrace a zábava jsou základem každého setkáníLegrace a zábava jsou základem každého setkáníPříprava na jagaskokObávané stanovištěNikdo neví co si vytáhneA čarodějné vejce je úspěšně nalezenoi čarodějnice musí čekat až budou na řaděA čarodějné vejce je úspěšně nalezeno Drobná úprava vizážeOchutnávka lektvarů čarodějnice BertyProstor pro diskusiTréningové stanovištěasi nějaké tanečky Stačí znát  správné zaklínadlo + polibek. A mělo by to vyjítPro tiltulku Čaro-modeTréningové stanovištěJagaskokTryskoslalom na koštětiPříprava na tryskoslalomTryskoslalom na koštětiTrio čadimuroBertino stanovištěBerta a její lektvaryNápoje lásky a krásy šly na dračkuNěkteré čarodějky chtěly být hodně krásné a mladéPozorně posloucháme, co nás čeká za úkolMalé čarodějky v PohádceFoto pro časopis Čaro-modeFoto pro časopis Čaro-modeSkupinové foto Kontrola srdíček Dobrou náladu měly i služebně starší čarodějniceMochomůrková svačinkaFoto pro časopis Čaro-modeNázorná ukázka hladkého přistáníTréning skupinového odletuFoto pro časopis Čaro-mode Předání Čarodějnického výučního listu a medailePředání Čarodějnického výučního listu a medailePředání Čarodějnického výučního listu a medailePředání Čarodějnického výučního listu a medaileA je to!! Jsem vyučená čarodějkaA je to!! Jsem vyučená čarodějkaPředání Čarodějnického výučního listu a medaile Čarodějný oheň nesmí chybět Reportážní foto pro bulvárek čury-mury-staré důry3 x čarodějnický úsměv....to je teprve pořádná dávka dobré energieV.I.P rozhovorFoto pro časopis Čaro-modeFoto pro časopis Čaro-modeTryskoslalom na koštěti - bravurní letTryskoslalom na koštěti - bravurní letFoto pro časopis Čaro-modeFoto pro časopis Čaro-modeČarodějnický jagaskokÚspěch na stanovišti hledání čarodějných vajec -vejce nalezenoNejmenší čarodějka Princezna a její pokus o proměnu žabáka v malé princátkoFoto pro časopis Čaro-modeTréningové stanoviště, aneb proměna žabáka v princeFoto pro časopis Čaro-modeAni při použití kouzelné hůlky se nepodařila proměna v princenuFoto pro časopis Čaro-modeTryskoslalom - hodnocení : bezchybné a esteticky ladně provedenéČurdy-murdy to je láskyFoto pro časopis Čaro-modeFoto pro časopis Čaro-modeNerušit - vypisuji poslední výční listÚplně fantastický byl i tým menšího a služebně mladšího "čarodějnického potěru" . Při plnění svých úkolů se nezalekli vůbec ničeho ! Hledání čarodějných vajec i tryskoslalom na koštěti zvládli s úplným přehledem. Velká chvilka napětí přišla na tréningovém stanovišti, kdy s napětím očekávali jestli sladký polibek žabáka změní v krásného prince, nebo naopak se z čarodějnice stane ropucha. Ochutnávka vynikajících lektvarů čarodějnice Berty přišla všem po náročných disciplínách k duhu. Malé čarodějky a čarodějové zaslouženě získali - Výuční list pravého pohádkového čaroděje a čarodějky, medaile a sladké odměny. Tahle prima parta má stanoviště pro své slety rezervováno v Pohádce určitě na dalších min.100 let.

Čarodějnický slet 2013Společné foto raději hned na začátku, než se všichni někam rozletíHledání čarodějných vajecSladký polibek pro zakletého prince ?V košíku byla všelijaká havěťJedna čarodějnická momentkaI na chůdách to malé čarodějky umíChvilka odpočinku před další diciplínouČarodějnice Berta a její nápojové centrumBertě je povedlo namíchat nápoje opravdu lahodnéSrovnat čarodějnickou droboť do řady dalo Bertě zabratLáry- fáry zlobeníBerta si nechala koště důkladně poplivat. Prý ji pak lépe lítá.A už jsou z nás vyučené čarodějky a čarodějové. I medaile jsme dostaliPravá nefalšovaná škodolibá radost malých čarodějníčků byla, když se těm velkým čarodějnicím něco nepovedloLegrace bylo opravdu hodněČaro-mamo teamA máme medaileLáska čarodějnickáStarší články: <<  1 2 3 4 5  >>